Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

aman ne biliyim günler yaklaştıkça ben de sapıtıyorum...takmıycam dedim ama işte takıyorum....

burdan söylemek ne kadar doğru bilmiyorum ama benim hamile olduğumu öğrendiğim hafta pc bozuktu buraya pek fazla girememiştim ve 3 gün üst üste misafir davet etmiştim hemde kalabalık kafamı başka şeylerle meşgul etmiştim yani o zamanda sanki biliyo gibi karnımda azcık ağrı olunca uzanıp dinlenmiştim yemek hazırlarken yani

beni umut listesinden de silin umudum da kalmadıııı................ bittim ben artık pazartesi doktora gidicam ne için hiç koca bi hiç bu hfta görümcem doğurur bayram haram bayramdan sonra mevlüt mevlüt haram artık bana hayat haram olur ben bittim kimse beni anlamıo eşimde................. ben kıskanç değilim tımarenelik mi olayım değilim değilim değilim.......................... kimse merak etmemiş ama yazım dedim işte.............

amin canım ceylanla konuştum geçen 18 i gidiom mersine o zaman yapsam çıkarmı die büyük ihtimal çıkar dedi yaın dr uma sorcam 18 i kan verimmi die kızcak bana dicek sabırsızsın ama belkim ikna ederim onu ve öle çıkarım yola

sakin ol haksever lütfen ümidini yitirme herşeyde bir hayır vardır bak hepimiz aynı durumdayız beklemekten başka çare yok napalım
allah daha büyük dert vermesin bu günlerimizi aratmasın canım

bırakma kendini canım ya kaçıncı ayın senin...bak bayramda bende kaynanamın yanına gidicem eltim 2.ye hamile bana herkes bişeyler diycek biliyorum npıyım yani zamanı ne zamansa ozamn gelicek....üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…