Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

haksever devam et güzelim şuanki isyanla hakkatten umut etcek bişi vermez rabbim sana vur kafanı taşlara rahatlarsın.....

bırakma kendini canım ya kaçıncı ayın senin...bak bayramda bende kaynanamın yanına gidicem eltim 2.ye hamile bana herkes bişeyler diycek biliyorum npıyım yani zamanı ne zamansa ozamn gelicek....üzme kendini

benimkide aynen 2. getircek ekimde her aradığımda dio naptın neyi diom bana ya konuşamıom anla dio ya daha korunduğumu biliolar ama yinede ne zaman bırakcan diolar ya rabbim inş ordayken hamile olduğumu öğrenme şansını verirde bana yüzlerini şekle sokarım

benimkide aynen 2. getircek ekimde her aradığımda dio naptın neyi diom bana ya konuşamıom anla dio ya daha korunduğumu biliolar ama yinede ne zaman bırakcan diolar ya rabbim inş ordayken hamile olduğumu öğrenme şansını verirde bana yüzlerini şekle sokarım

aynen benide korunuyo biliyorlar....işte bende bu ay olmasını çok istiyorum suratlarını merak ediyorum....çünkü bana kısırmışım gibi davranıyorlar

haksever devam et güzelim şuanki isyanla hakkatten umut etcek bişi vermez rabbim sana vur kafanı taşlara rahatlarsın.....

ana kalpazan ruhinin annesi gelmişkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
nabersiniz kızlar.moralleri yine bozmuşsunuz.ya bu ay olmazsa bir sonraki aylarda olur umudunuzu kaybetmeyin ne olurrr.

SANA BİŞİ DEMİYORUM :sinifsinif: senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

SANA BİŞİ DEMİYORUM :sinifsinif: senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

hakseverrrrrrr aldım elime oklavayı bakkkkkk :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

goncam haklı isyan etme

bana bişi deme zaten isyan ediyosun yaaaa bu mubarek günlerde yazdıklarını bi oku haksızsam eğer hakkatten bişi deme bana koy elini vicdanına bakalım yaaaa

ana kalpazan ruhinin annesi gelmişkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
nabersiniz kızlar.moralleri yine bozmuşsunuz.ya bu ay olmazsa bir sonraki aylarda olur umudunuzu kaybetmeyin ne olurrr.

kalpazan ruhimle eve gitcez birazdan teyzesi sıkıldı yavrum burdagamyoncuiremsu

bu ıkıncıydı ılk prengly ıkıncı ovılıte mı ne baŞka kaldı mı denencek yapıcak vurulacak bıttı.................. EŞım asla tÜp bebek falan yapmaz devletten yararlanmam ıÇın yaŞım da tutmuo ben daha fazla dayanamıcam bakalım doktor ne dıcek ama bırakıcam ben bu ıŞı ben ısyan etmıyorum nıye olmuyo demıyorum herŞey allahtan sadece baŞıma gelenlerı gelceklerı yazdım bu elımde deĞıl aĞlamazsam delırcam sÖylemezsem Çıldırcam baŞka ÇÖzÜmÜ yok bu ay ben hamıleyım gb oldum en Çok bu ay yaklaŞtım sandım olmadı hayırlısı deılmıŞ ama umudum da gıttı nabıyım benım elımde deıl ıÇımde hıÇbıŞı kalmadı uyumak ıstıyorum sadece bu dÜnyadan herkezden uzak durmak yorganın altından hıÇ Çıkmamak belkı geÇer ama bu ay benden Çok Şey aldı ÖmrÜmden ÖmÜr gıttı ben ım ıÇım yoruldu bunaldı sıkıldı bıttı ben sadece sızden destek bekledım saolun ben bıraz gırmeyeyım de baŞınızı arıtmayayım geÇınce gırerım geÇerse......................................... .. ......................

offfff haksever yaaaaa............
anlıyorum çok hassassın ve ona veriyorum bi kafanı topla sende anlicaksın eminim......

X