Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

pişşşttt leme canım konuş.biraz konunun dışına çıktık galiba.neyse ben 2 sene sonra yine buralarda belirti konuşmaya başlarım artık.kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 O günleri sabırsızlıkla bekiliyorum

konuşun bee bunlarda lazım şeyler
ben ruhiyi normal doğurdum anlamadım bile valla fırt dedi çıktı kocam epidural yaptı herhalde:)))))))))

konuşun bee bunlarda lazım şeyler
ben ruhiyi normal doğurdum anlamadım bile valla fırt dedi çıktı kocam epidural yaptı herhalde:)))))))))

baksan cin gibi ruhi.dış dünyayı merak ettiği için ıkınmaya gerek kalmadan fırlamıştır herhalde dışarıkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
darısı ruhiyenin başına.ruhiyeyi ne zaman yapıyorsunkaydirigubbakcemile3

ana huriye varmış bak sen hele tamam oğluma aliim kızını suzan karı istiyo benimki fazla gelişik malüm:)))))

ana huriye varmış bak sen hele tamam oğluma aliim kızını suzan karı istiyo benimki fazla gelişik malüm:)))))

benimki daha çok küçük ve birazcıkta cadı.ayrıca başlık parasıda isteriz biz.yok öyle adaşını gelini olarak bedavaya almakkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

veririz başlık parası kızımıza aşkolsun annesi ruhi para basıyo evde kalpazan doğdu:))))

veririz başlık parası kızımıza aşkolsun annesi ruhi para basıyo evde kalpazan doğdu:))))

ayy bide kalpazanız yani.sizdede yok yok yani.anam nekadar marifetli ruhin varmış.kaydirigubbakcemile3o kadar marifet bize fazla.benim kızla harcanmasın ruhi.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benim huysuz cadı uyandı.tekrar uyutunca gelirim.biraz kucak ister şimdi.görüşürüz.

X