Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bencede açma arayı çok yanyana büyürler nasıl goncagız

iyi arada huysuzlanıyor cadı.bende arayı fazla açmak istemiyorum.kızım o kadar cadı ki eşim dün 2. yi yapmak istediğine emin misin diye sordu.gözü iyice korktu garibimin. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aman suzam dikkat et herkez grip mevsim dömneye başladı valla hoş emiyo inşallah geçmez valla kıza

günaydın..kızlar valla bende yeni yeni atlatıyorum şu grip olayını...
klimalar havalar iyice çarptı valla beni...

günaydın kızlar suzan ayça ama dikkat edin kendinize bol bol c vitamini alın klimayı çok yüksek dereceye ayarlamamaya çalışın bende allah korusun hasta olmamaya çalışın

günaydın kızlar suzan ayça ama dikkat edin kendinize bol bol c vitamini alın klimayı çok yüksek dereceye ayarlamamaya çalışın bende allah korusun hasta olmamaya çalışın

merhaba canım.nasılsın.bebişin cinsiyeti belli mi.Allah siz hamileleri herşeyden korusun.

ayy inş suzan benimde tek dileğim oo annem yanımda değil kız kardeşimişn düğünü var o da gelemez görümcemler biz bakamayız diyolar diger eltinin çocuklarına bakıyolar bana gelince burnu kalktı herkesin neyse tekim ugraşabilmem için uslu olmaı lazım rabbim inş gönlüme görede verir

dikkat ediyorum ama işte yine de geldi buldu beni...faranjit var zaten bende o daha kötü yapıyor..

aman dikkat et canım sen bir de hamilesin.Allah bebişini ve seni korusun

sağol cnm elimden geldiğince korumaya çalışıyorum kendimi..bu arada bnmde kızım olacak...adını ece düşünüyorum...

ayy inş suzan benimde tek dileğim oo annem yanımda değil kız kardeşimişn düğünü var o da gelemez görümcemler biz bakamayız diyolar diger eltinin çocuklarına bakıyolar bana gelince burnu kalktı herkesin neyse tekim ugraşabilmem için uslu olmaı lazım rabbim inş gönlüme görede verir

cnm sen adana dasın dimi...nerde oturuyorsun yakınmıyız acaba...kaydirigubbakcemile5
çalışıyormusun?

ayyy maşşallah kız senesimi nee bede HıRANUR koymayı düşünüyorum allah izin verirse inş

canım bende 10 gün falan kaldım annemlerde o zaman bile bebeğimle kendim ilgilendim.sonra evime gelmeyi tercih ettim.bende tekim.sen hiç düşünme Allah gücüde sabrıda veriyor.boşver minnet etme onlara.sen minnet ettikçe burunları kalkar.eşin yanında olucak nasıl olsa o da yardımcı olur.

çalışıyorum cnm iş yerim gazipaşada evim de telliderede sen nerdesin :)))

dikkat ediyorum ama işte yine de geldi buldu beni...faranjit var zaten bende o daha kötü yapıyor..

sağol cnm elimden geldiğince korumaya çalışıyorum kendimi..bu arada bnmde kızım olacak...adını ece düşünüyorum...

adıyla yaşasın bebişleriniz.düşündüğünüz isimler çok güzel.

evet eşim destek olsun onların hiç birine muhtaç değilim çok şükür rabbime bakarım korkmuyorum sadece bana baskı yapmasınlar sezeryen ol diye onu istiyorum ama vazgeçmiyolar sezeryen olunca sizmi bakacaksınız deim kimse bir daha bişe söyleyemedi hangi akla hizmet beni sezeryene zorluyolar anlamış değilim

X