Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

eşim üç ay önce varikosel ameliyatı oldu
2 gün önce adet olmam lazımdı henüz olmadım acabaCADIARZU
çok ümitlenmek istemiyorum biraz daha bekleyip test yapsammı

eşim üç ay önce varikosel ameliyatı oldu
2 gün önce adet olmam lazımdı henüz olmadım acabaCADIARZU
çok ümitlenmek istemiyorum biraz daha bekleyip test yapsammı

eğer normaldede gecikmelerin oluyosa bekle canım ama düzenli oluyosan test yap sonuç çıkar
inşallah bebişin vardır hadi hayırlısı

hoşgeldin fundacım iyiyiz sen nasılsın nasıl gidiyo
kızımız nasıl yoruyomu seni

hb canım sağol bende iyiyim valla gündüzleri iyiyim tepineyim naparsam yapayım bişey olmuyo akşam çıkıyo acısı yoruluyorum hayırlısıyla şu doğumlarda bi gerçekleşsinde içimiz rahatlasın ya:Saruboceq:

iyi Allaha şükür günleri geçirmeye çalışıyorum şu kasım bi gelse :lepi:sen nasılsın bebiş nasıl üzüyomu uykuyla arası nasıl

fundacım az kalmış seninde ne çabuk geçiyo günler hamile haberini dün gibi hatırlıyorum
ayy ne çabuk 7 ay olmuşşşşşşşşşşş:1shok:

iyi Allaha şükür günleri geçirmeye çalışıyorum şu kasım bi gelse :lepi:sen nasılsın bebiş nasıl üzüyomu uykuyla arası nasıl

canım günler o kadar çabuk gelip geçiyorki bir bakmışsın doğum zamanın gelmiş.sen bol bol dinlen.doğumdan sonra baya bir enerjiye ihtiyacın olacak.

fundacım az kalmış seninde ne çabuk geçiyo günler hamile haberini dün gibi hatırlıyorum
ayy ne çabuk 7 ay olmuşşşşşşşşşşş:1shok:
evet bide bana sor ya geçmiyomuş gibi bazen rabbim herkese nasip etsin inşallah
canım günler o kadar çabuk gelip geçiyorki bir bakmışsın doğum zamanın gelmiş.sen bol bol dinlen.doğumdan sonra baya bir enerjiye ihtiyacın olacak.

haklısın iinşallah kucağıma almak banada nasip olur ve diğer arkadaşlarada çok şükür herşey iyide bayadan beri şişiyorum ayaklarımdam netten okudum okadarda bi problemli bişey gibi görünmüyo sende varmıydı?doğumdan sonra hemen geçtimi?

evet bide bana sor ya geçmiyomuş gibi bazen rabbim herkese nasip etsin inşallah

haklısın iinşallah kucağıma almak banada nasip olur ve diğer arkadaşlarada çok şükür herşey iyide bayadan beri şişiyorum ayaklarımdam netten okudum okadarda bi problemli bişey gibi görünmüyo sende varmıydı?doğumdan sonra hemen geçtimi?

doğumdan sonra zamanla iniyor şişlikler.sen onları takma kafana ama kiloya dikkat et bence sonra vermesi zor oluyor

X