Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

suzancım siz hepeskilerdensiniz ya bende kendimi sizden sayıyorum bilmiyorum size göre eskidim mi ama
sizleri çok özledim yaaa....eskiler az giriyor artık..
ilk geldiğim günleri hatırlıyorum da ne komikmişim:)))

Elson negatİfse ÜzgÜnÜm ama yoktur 1haftada bekle kanda yaparsın canım
bebeĞİmİz bende 15dk yÜrÜom Çİfte havuzlar dolmuŞ duraĞının orda oturuoz eŞİmde dolmuŞla Çık dİo meİnosa yÜrÜom bende hamİŞ kalİm taskİylen gİderİm valla:)) sen ne zaman gİtcan doktora

ben ayın 15 inde gitçem
muhtarlığın ordamı oturuyosun

hepimiz bir bütünüz zaten güldecim:bana göre eski ya da yeni diye birşey olmaz:hepimizin konuştuğu konu aynı aynı dili konuşuyoruz:bende sık girmek istiyorum ama kız pek fırsat vermiyor:

ben vc gıttım kahverengı bıkaÇ damla gelmıŞ hasta oluyorum ben bıttım bu ay ıfla olmam ben Çıkıyorum ben Çok fena oldum gene olmadı bıda da olmaz bu ay kıst mıst yoktu neden olmadıkı olmucak heralde pessssssssssssssss

ben vc gİttİm kahverengİ bİkaÇ damla gelmİŞ hasta oluyorum ben bİttİm bu ay İfla olmam ben Çıkıyorum ben Çok fena oldum gene olmadı bİda da olmaz bu ay kİst mİst yoktu neden olmadıkİ olmucak heralde pessssssssssssssss

ne olursa olsun sıkma canını er geç olucak
üzülme sakın

haksevercim herkezin nefesi belli ve sayılı demek daha nefes alacağı güne gelmemiş bebişin öle düşün ve sabırla bekle baksana yaaa 2 seneden sonra gebe kalanlar var burda okadar konuşuluyo biliyosun yapma böle bak bi senedir bekliyorum ama asla olmicak demiyorum kendine gel lütfen

ben vc gİttİm kahverengİ bİkaÇ damla gelmİŞ hasta oluyorum ben bİttİm bu ay İfla olmam ben Çıkıyorum ben Çok fena oldum gene olmadı bİda da olmaz bu ay kİst mİst yoktu neden olmadıkİ olmucak heralde pessssssssssssssss

canım bendede kist falan yoktu ama 8. ayda hamile kalabildim.bir arkadaş vardı dr tek çare tüp bebek yoksa hamile kalman imkansız demişti ve arkadaş tüp bebek için gideceği ay kendiliğinden hamile kaldı.umudumuzu kaybetmememiz lazım.her ay yeni bir umut.İnşallah en kısa sürede hamile kalırsın.

buarada yazmayı unuttum o arkadaşta 3 buçuk sene uğraşmıştı hamile kalabilmek için.Allah ne zaman uygun görüyosa o zaman gönderiyor meleklerimizi.yeterki biz umudumuzu kaybetmeyelim.

X