Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar bizim bu ay ilk çalışma reglimin 7.günü yani biter bitmez oldu 11.günü çamaşırımda 3-4 tane nokta şeklinde lekeler oldu...yerleşme olsa bile bu kadar erken olmaz dimi....hala ümitleniyorum((

tunesar dr.progestan verdi mi

werdı cunku pazar gunu kahverengı lekelenmem oldu pazartesıde salıda
oyuzden gıttım kan testı yaptırdım 43 cıktı carsamba 94 oldu adet gunum yarın yada cumartesı
lekelenmeler yerlesme kanamasıymıs
ama benım dusuk tehlıkesı olabılecegınden verde gunde 3 tane

teşşekkür derim ummuhancım.

ilk denememiz daha ama allah aratmaz inşallah zaman geçmiyor resmen.allah hepimize hayırlsını nasip etsin .

kadın olmak çok az ilişkiye girmişsin gün aşrı atacan kocanı yata heeeeeee:))))) adetin bittimi bi başla canım bigün yap bi gün yapma benim adetim düzensizdi ilaçla düzenli şimdi ben öle yapıorum adetten sonra 2-3hafta çok sık son hafta 3-4günde bir off işe döndü zati çocuk bi olsun şöyle rahatlıcam ya her konuda iilişkiden sonra koşa koşa yıkanmak istiyorum yat yat öffffffffffffffffffffff testide adetin geçince yap umuduyla yaşa ben öle yapiorum

kadinolmak zaman geçmek bilmez daha yenisin ilk deneme neki .. 20 aydır uğraşıyoruz daha bu ay hamile kaldım :S umarım sen çok bekleyenlerden olmazsın

kıslar hepınıze tekrar cok cok tesekkur edıyorum sewıncımı paylasıp ıyı dıleklerde bulundugunuz ıcın
allah herkese hayırlı wakıtte hayırlı haberler duyursun
ben cıkıyorum cunku 15 gun sureklı yatmam lazım 12 gun kaldı ve ben asırı sıkıldım

kaçıncı ayın..

bozo cum hayırlısı kuşum ya bu işler belli olmaz :)
esra cım testi yaptım çift çizgiyi görünce inanamadım bir tarftan şükrettim bir taraftan ağladım kocişte kalkıp işe gidecekti yatıyordu yani gittim yanına uyandı aşkım hamileyim dedim ne dedin sen dedi bi fırladı yataktan uyku sersemi anlamadı kuzum hamileyim dedim birden havalara uçtu sarıldık falan testi gösterdim çok sevindi tabi ..doğum günü hediyesi oldu aşkıma.. :)) sonra emin olmak için bir test daha yaptım ondada çift çizgi haliyle çok şükür melegim benimle..

ee tunesar eşine nasıl söledin anlatsana bide ummuhan senden de duyalım

pazar gunu lekelenme olunca o da ewdeydı zaten benım aklıma yerlesme kanaması olabılecegı geldı ve lekelenmeden hıc korkmadım aksıne cok sewındım oldu kesın dedım cunku düşük olamaz adetıme 6 gun vardı daha
sonra salı kan testını bırlıkte yaptırdık sonucu bırlıkte aldık ama sewıncımızı doya doya yasayamadık gecen sefer sewınıp cok kısa bı surede kaybettıgımız ıcın ertesı test gebelıgın dewam ettıgını dogrulayınca rahatladık
canem düştü bırı benı durdursunnnn delikafadulden

aay canım inşallahh hamişsindirrrr allahım gönlüne göre versin hepimizin gönlüne göre versinnn inşallahhh opuyorumnanaktan

merhaba canım inşallahh meleğin bu ay gelmiştir sanaa opuyorumnanaktan

evet yaa kadın olmak gerçekten çok zorrr yaa bende yakında istifa edicemmmmmmmmmmm kadın olmaktan kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…