Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlaaaaaaar son 2 gün ama hasta olcam gb heryerşm ve kasıklarım feci ağrıo midemde fena ama hep fena reflüm varda yani adet sancımda hep olur yani değişik bişi yok memeler büyüdü ama onlarda bi aydır büyüdü gb hormon ilaçları direk oraya gidio heralde 75 takıodum çeyizden bitane büyük vardı 85 o bile dar yani o kadar büyüdü:)))))))))) of ya inşallah hamileyimdir benimde ayam uğurlu ben geleli 5-6hamile oldu yaw benim bu ay evleneli ve çocuk isteyeli 25.ayım yani 2seneyi geçti artık gelsin sıpa deli bi anası olcak sonraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

işte haberı wermek ıcın gırdım topıge ama sızlerı falan goremeyınce solemedım mesaj attım işte
haberını senın wermen ugurlu gelır bence bebegıme ıyı yapmıssın delikafadulden

Canumun köşesisin opuyorumnanaktan

inşallah canım inşallah konmuştur göbişine minik sıpanopuyorumnanaktan

kızlar ben pazartesi giderim doktora dua edin heeeeeeee:))))))))))))))))))
ya rep veremedim sizlere vermişim başkasına ver dio vermem vermem banane size vercam hiiiiiiiiiiiiiiiii:::))))))))))))

tamam işte sever demek bu ay başarılı olucaksın
hadi inşallah........

haksever hayırlısı inş cnm dr falan gidiyomusun yoksa oluruna mı bıraktın biraz anlatsana kendini

kullandım canım
gecen hamılelıgımdede kullanmıstım
agustos ayı boyunca cok fazla mısafırlerımız falan vardı bı de ramazan toplam 4 kere ılıskı oldu ama yumurtlama zamanında

bende diğer ay alamyı düşünüyorum....bu aydan umudum yok zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…