Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yokbe canım nerdee 10.ayımız ayın 5 de regl olamm lazım.bakalım hiçbir belirtim yok akıntı dışında çok az bel ağrısı bu ayda ümidim yok gerçi Rabbimden ümit kesilmez ama olmazsam p.tesi kanda baktırıcam bende ama o zamana kadar baktırmam.sonuç hüsran olunca çok üzülüyo insan

selmacım hayırlı olsun gözün aydın.......
ne zamandır istiyodun kaçıncı ayındı bu arada

ya bide bu ay dikkat ettim hamişlerin çoğu hiç belirti yaşamamış yani bana ümit oldu günler geçmiyo sanki girmiycem diyorum tupiğe şal felan örüyorum zaman geçsin diye ama yine dayanamayıp gelip bakıyorum sonra yorum felan çıkamıyorum burdan ya bilmiyorum ama insan hamiş haberi alınca çok mutlu oluyo sanki burdakiler yakın arkadaşlarım gibi seviniyorum ıosaki hiçbirini tanımıyorum ama öyle sıcak insanlarki insan hemen kaynıyo burdakilerine bakalım bu ay bizi ne bekliyo

Selma tebrikler 11 ay maşallah..:nazar:Sağlıklı kucağına almak nasip etsin inşallah..a.s.

ceylanlistem.jpg
[/URL][/IMG]

11. ayımdayım bende ve durumum senin gibi bende bi sorun çıkmadı kocamda gitmedi daha....
bekliyoruz anliicann

11. ayımdayım bende ve durumum senin gibi bende bi sorun çıkmadı kocamda gitmedi daha....
bekliyoruz anliicann

ya psikolojikde olabiliyo b en hiç tahmin etmemiştim bu ay hamile kalacağımı mesela çok sıkma kendini ve şartlandırma 1 ay daha bekle olmazsa eşini ikna etmeye çalış bi doktora görünmekten zarar gelmez

psikolojik olabilir tabi ne kadar takmicm desemde onu düşünerek giriyorum yatağa yani.....

gitcek inşalla ekimdede olmazsa bakalım hayırlısı

oyy canım hemşom Şeniz listede yerimi almışım ben de.. çok güzel olmuş eline sağlık.. uğur getirsin inşallah hepimizee...

X