Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

benim kalbim ikidi noldu msj sayımda düşmüş aaaaaaaaaaaa kk kafayı yedi bütün kalar mı bana karşı:))))))))))))))

zor bi durum geçen ayda gecikti test yaptım malum sonuç. yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum sizleri merak ettim ne durumdasınızRAVZA ESRA CEYLAN .BEN YENİ ÜYE OLDUM KISACA ANLATSANIZ

bak canım mesela ben arkadaşlar bilir bi ara gecikti adetim idrar yapıom çıkmıo kan yapıom çıkmıo meğersem prolaktin hormonum yüksekmiş mesele oymuş sen yap eğer çıkmazsa bişi dr a git ve herşeyi anlat

Merhaba kızlar....son 7 gÜnÜm allahım nasıl geÇıcek yaa.ceylan merhaba canım nbr ıyısın?

şafaaaak 4444444444444 yani sadece 4:))))))))))) kızlar da namaz kılcam pazara markete gitcam oooo gelcam gene namaz pilavı yaparım ooooo hiç kıçım yer görmücek hadi kızlar ben çıkıom yani cvp yazmam bayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ceylanım kolmenle 1 gün bile gecikme olmuyo kullandığım ay ummuhanın kullandığı srophene varya dr um bu ay bana o ilacı vermiş

yok yok ben bida size gelmicem hiççç kimseee beni takmıyooo burda zaten yedim kırmızı kartı öle olsun :gitme:

ınŞallah ya geÇsın tabı ŞÖyle bayramÖ bayram hepımız bırden bı hamıle kalsan ne gÜzel bır bayram hedıyesı olurdu

geçen ay gecikme oldu dr agittim agrılarımda vardı psikolojik dedi afedersin alttan hertürlü baktı bi anormallik yok dedi.ama herhangi bi tahlil falan yapmadı

ya kızlar bebeğimize ve tıff a o kadar sevindim ki anlatamm kalkıp iş yapıcam iftar hazırlığı yapıcam yapamadım
çooooooooooooooooooooooooook sevindim bir anda hamilelerimiz çoğaldı Allah daha da arttırsın
bakalım sırada kim var??

ceylanım nasılsın ya ne zamandır özlemacarı göremiyorum ne yapıyor o???

Ramazan ayının bereketi sanırım yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…