Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Günaydın Topiciğin en taze annesi a.s.
:teytey::teytey:

haklısın canım 14 aydır mücadele ediyorum hayallerim kırıldıkça bedenimde bile hissediyordum hormonların dengesizleştiğini evett elde değil ama özellikle üzüntü stres prolactin hormonuyla alakalı onun yüksekliği demek bebeklerimize bir adım daha gerilediğimizi..:1rolleyes:[/QUO zaten gebe kalmamanın en önemli sebebi psikolojik bunu bizat kendimde yaşadım 1 buçuk yıl bebek istedik sonunda hamile kaldım derken dış gebelik olduğunu öğrendik onun ne olduğunu dahi bilmedn ve sonra ölümle kalıma arasında kaldım 6 ay önce hem bebğimi hemde tüpümü kaybettim şimdide aynı şeyleri yaşamkdan korkuyorum düşünsenize bebek istiyorsunuz fakat tekrar dış gebe kalma riskiniz var her adet zamanı korku zamanı eğer hamile kalsam bile korku yaşayacam taki normal olduğunu öğrendikden sonra rahatlarım onun için arkadaşalar inşaal hamile kalayım diye dua etmeyin hayırlısı ve sağlıklısıyla hamile kalmak için dua edin benim şansın yarıya indi tamamen kaybede bilirimde herşey bizim için

kızlar acayip akıntım çoğaldı adetime 6 gün var böyle akıntısı olup hamiş olan varmı

Günaydın Topiciğin en taze annesi a.s.
:teytey::teytey:

haklısın canım 14 aydır mücadele ediyorum hayallerim kırıldıkça bedenimde bile hissediyordum hormonların dengesizleştiğini evett elde değil ama özellikle üzüntü stres prolactin hormonuyla alakalı onun yüksekliği demek bebeklerimize bir adım daha gerilediğimizi..:1rolleyes:[/QUO zaten gebe kalmamanın en önemli sebebi psikolojik bunu bizat kendimde yaşadım 1 buçuk yıl bebek istedik sonunda hamile kaldım derken dış gebelik olduğunu öğrendik onun ne olduğunu dahi bilmedn ve sonra ölümle kalıma arasında kaldım 6 ay önce hem bebğimi hemde tüpümü kaybettim şimdide aynı şeyleri yaşamkdan korkuyorum düşünsenize bebek istiyorsunuz fakat tekrar dış gebe kalma riskiniz var her adet zamanı korku zamanı eğer hamile kalsam bile korku yaşayacam taki normal olduğunu öğrendikden sonra rahatlarım onun için arkadaşalar inşaal hamile kalayım diye dua etmeyin hayırlısı ve sağlıklısıyla hamile kalmak için dua edin benim şansın yarıya indi tamamen kaybede bilirimde herşey bizim için

Allah bir daha yaşatmasın o acıları.. Şeniz Olumlu düşün olumlu olsun..

öperim sizin yerinize.zaman o kadar çabuk geçiyor ki.işime de geliyor en azından çabuk büyüsünde oyunlara başlasın yavaştan.ınşallah en kısa zamanda sizede böyle bir melek nasip olur.

bunu dediğin oldu bende arıyorum büyümüş mü diye bakıp bakıp duruyorum..

yok öyle bişey yaaa gözbebeği felan büyümüo, sonra akıntı döküntü, halsizlik, uyku, bulantı, kusma, dolgunluk hissi, göğüslerin şişmesi hani bunların hiç birisi yok bende????
bunlar hamileliği öğrendikten sonra adet gecikmesinden bir süre sonra başlayacak belirtiler bence. haa belki bazılarında daha erken başlıyordur onu bilemem ama adet
tarihiniz en az 3 gün geçmeden test falan yapmayın, belirti aramayın, kendinizi dinlemeyin.içinizde olmayan bişeyi varedemeyeceğiniz gibi varolan bişeyi de yok edemezsiniz. yani özetle bu topik sohbet yeri olsun, belirtilerle uğraşmayın boşuna belirtmeden geldi benimki ..
:teytey:

slm kızlar benimiçin heycanlı bekleyiş sürüyo dualarınız için teşekkür ederim inşallah hepimizin duaları kabul olur ALLAHIM HAYIRLISINI VER YARABBıM eğer olmadımı öğrenirsem ben bilmiyorum ben hamile moduna girdim eşim kızıo istemiomuş gb yapıo üzülmüyeyim die içi gidio aslında hiç heycanlanmıomuş gb yapıo kızdım akşam yani olsa umrunda olmucakmış dedim oda deme öyle dedi olunca görürsün sevincimi seni üzmek istemiorum kırmakta hayırlısı benim için önce sen dedi seninle bebeğim olursa mutlu olurum dedi bende tabi yelkenler foraaaaaaaaaaaa:)))) işe gitmesine 15 dk kala işi hallettikte banyo bile yapıp gitti rekor kırdık valla:))))))))))))

öperim sizin yerinize.zaman o kadar çabuk geçiyor ki.işime de geliyor en azından çabuk büyüsünde oyunlara başlasın yavaştan.İnşallah en kısa zamanda sizede böyle bir melek nasip olur.

canım amınnnnnnnn
inşallah çok yaklaştık sona topicçeeekaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar napıonuz ceylancım sana bi sorum olcak müsaitsen yazcam arada kaynamasın

slm kızlar benimiçin heycanlı bekleyiş sürüyo dualarınız için teşekkür ederim inşallah hepimizin duaları kabul olur ALLAHIM HAYIRLISINI VER YARABBİM eğer olmadımı öğrenirsem ben bilmiyorum ben hamile moduna girdim eşim kızıo istemiomuş gb yapıo üzülmüyeyim die içi gidio aslında hiç heycanlanmıomuş gb yapıo kızdım akşam yani olsa umrunda olmucakmış dedim oda deme öyle dedi olunca görürsün sevincimi seni üzmek istemiorum kırmakta hayırlısı benim için önce sen dedi seninle bebeğim olursa mutlu olurum dedi bende tabi yelkenler foraaaaaaaaaaaa:)))) işe gitmesine 15 dk kala işi hallettikte banyo bile yapıp gitti rekor kırdık valla:))))))))))))

ahahahhaaa alemsiniz desene sen de fikfikçilerdensin :roflol:

X