Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

günaydın kızlar...selma canım ben karın ağrısı olarak bir belirti duymadım canım ama adetin sonuçta gecikmiş ve bencede kan tahlili yapmalısın..karın ağrısın budan bağımsız başka bişeydende kaynaklanıyor olabilir..ama tahlil yapmalısın bence şimdi biz ne söylesek boş canım ya

kızlar teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ben şimdi araştırdım hamilelikte karın ağrısı oluyomuş rahiğm bağları gerildiği içinmmiş. ay inşallah hamileyimdir ama test yaptırmaya cesaret edemiorum daha öncede bikaç kez yapmıştım sonucu hayal kırıklığı olmuştu:KK43:

kızlar teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ben şimdi araştırdım hamilelikte karın ağrısı oluyomuş rahiğm bağları gerildiği içinmmiş. ay inşallah hamileyimdir ama test yaptırmaya cesaret edemiorum daha öncede bikaç kez yapmıştım sonucu hayal kırıklığı olmuştu:KK43:

eee süper işte canım ya ne güzel belirtinde tutuyor ....eğer sürekli düzenli bir adet görüyorsan yaptırmalısın canım...böle de sonuçta umutlanıyorsun ki...peki hiç adet belirtin varmı kasıklarda ağrı falan

ninikcim kasık ağrısı yok zaten bende adet öncesi karın ağrısı yada kasık ağrısı olmaz adetlerimde genel olarak düzenlidir 26 günde bir. ay Allah isteyen herkese nasip etsin beklemek çok zor:KK43: bu akşam bi idrar testi yapayım o zaman inşallah hamileyimdir:Saruboceq:

evet evet tatlım burda kasık batması diye tabir edilen şey aslında küçük küçük kramplar ve karın ağrısı aslında. yap bakalım bir test inşallah içinde bir melek vardır. :Saruboceq:

ay inşallah ya öyle çok istiyorum ki belki hayatımda hiçbişeyi bu kadar çok istememişimdir. eşime de bişey belli etmemeye çalışıyorum bebek yoksa umutlanıp sonra üzülmesin diye dua edin nolur hamile olayım:KK43:

ay inşallah ya öyle çok istiyorum ki belki hayatımda hiçbişeyi bu kadar çok istememişimdir. eşime de bişey belli etmemeye çalışıyorum bebek yoksa umutlanıp sonra üzülmesin diye dua edin nolur hamile olayım:KK43:

Kendini ifade etmeye çabalamışsın sen merak etme senin yaşadıklarını bizde aynısını yaşıyoruz..

ınşallah hamilesindir ama kendinizi dinlemeyin inanın dinledikçe hormonlarınızın dengesini bozuyorsunuz..

İnşallah hamilesindir ama kendinizi dinlemeyin inanın dinledikçe hormonlarınızın dengesini bozuyorsunuz..

kesinlikle katılıyorum dinledikçe duygu durumuda bozuluyor. ve adet belirtilerine çok benziyor gelen adet günümüzü hamilelik sanıyoruz ve buna kendimizi inandırıyoruz sonrası yine hüsran yine hayal kırıklığı iyisimi saldım çayıra mevlam kayıra. buyrunnnnnnnnn

günaydın kızlar.bugün 3 aylık olduk. hihoyyyt alkisalkisalkis ayy birkaç ayı daha atlatsakta kız oturmaya başlasa herşey daha bir kolay olacak.
eee siz nasılsınız bakalım.
dün babamız izinliydi dra kontrole gittik sonrada festivalde dolaştık.çok mutlu oldum.uzun zamandır annemler ve kayınvalidemlerden başka biryere gitmiyordum.bundan sonra yavaş yavaş gezmeye başlarız artık tabi kız izin verdiği sürece.

ceylanım günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn a.s.
Günaydın Topiciğin en taze annesi a.s.
:teytey::teytey:
kesinlikle katılıyorum dinledikçe duygu durumuda bozuluyor. ve adet belirtilerine çok benziyor gelen adet günümüzü hamilelik sanıyoruz ve buna kendimizi inandırıyoruz sonrası yine hüsran yine hayal kırıklığı iyisimi saldım çayıra mevlam kayıra. buyrunnnnnnnnn

haklısın canım 14 aydır mücadele ediyorum hayallerim kırıldıkça bedenimde bile hissediyordum hormonların dengesizleştiğini evett elde değil ama özellikle üzüntü stres prolactin hormonuyla alakalı onun yüksekliği demek bebeklerimize bir adım daha gerilediğimizi..:1rolleyes:

İnşallah hamilesindir ama kendinizi dinlemeyin inanın dinledikçe hormonlarınızın dengesini bozuyorsunuz..

aynen ceylanım, ben bu ay kendimi dinleseydim inan dünyanın belirtisini bulurdum ama dinlemedim. işte ben örnek;
belirtisiz hamileyim!
burda yazılan paylaşılan belirtilerin bir teki bile yok, hele ki gözlere bakmayı alışkanlık etmiştim sanki gözümden tanıcakmışım gibi hahhahahaaa

günaydın kızlar.bugün 3 aylık olduk. hihoyyyt alkisalkisalkis ayy birkaç ayı daha atlatsakta kız oturmaya başlasa herşey daha bir kolay olacak.
eee siz nasılsınız bakalım.
dün babamız izinliydi dra kontrole gittik sonrada festivalde dolaştık.çok mutlu oldum.uzun zamandır annemler ve kayınvalidemlerden başka biryere gitmiyordum.bundan sonra yavaş yavaş gezmeye başlarız artık tabi kız izin verdiği sürece.

günaydın canım....ne çabuk 3 ay oldu...goncayı bizim yerimize öp opuyorumnanaktan

aynen ceylanım, ben bu ay kendimi dinleseydim inan dünyanın belirtisini bulurdum ama dinlemedim. işte ben örnek;
belirtisiz hamileyim!
burda yazılan paylaşılan belirtilerin bir teki bile yok, hele ki gözlere bakmayı alışkanlık etmiştim sanki gözümden tanıcakmışım gibi hahhahahaaa

bunu dediğin oldu bende arıyorum büyümüş mü diye bakıp bakıp duruyorum..

X