Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar meraba ben midem için doktora gitmiştim kanda gebelik testi verdi geçen çarşamba yaptırdım pcoluyum çatlatma iğnesi olmuştum iğne olalı 8 gün olmuştu testi yaparken bugün sonucu aldım 10.14 çıktı doktor hamile olabilirsin doktoruna git dedi hemen kendi doktoruma gittim bugün iğne vurulalı 13. gün adetime 5gün var doktorum da erken günün geçince gel dedi ben nası beklerim bayılcam gıcık ya elim ayam titriyo ikisenedir uğraşıyorum sizce hamile miyim böyle bişi yaşıyan var mı yardım edin

bende mi kullansam ne bu testlerden napsam bakalım ne olcak bu ay

aaaaaaaaaaaa kızcam şimdi, sizleri çok çok iyi anlıyorum bende aynı durumdaydım aman ne çok biliyolar akıl veriyolar bile derdim çevremdekilere. kaydirigubbakcemile3 ama canlarım kendinizi bırakmıcaksınız moralli olun elbette gelicek bıdıklar olumsuz düşünmek yokkk lmaz:

kızlar cvp yazın lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

soru bu ceylancım

arkadaşın sorusu bu ceylancığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…