Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

aaaaaaaaaaaaaa ummahan kızzz ciddimisn ayy şaşırdım bi anda ben mi yanlış okudum diye hayırlı olsun

kızlar ümmüşe belirti neler yaptı kaç ay poldu yazdırın kaçırmayın hatunumu çok sevindim yaaaa
biraz işim var dönücem okurum ben sizi ....

kızlar ya benm acayip akıntım var...böyle açık sarı gibi sancımda yok yumurtluyorum diyim....akıntım öyle kokulu da değil....

kızlar ümmüşe belirti neler yaptı kaç ay oldu yazdırın kaçırmayın hatunumu çok sevindim yaaaa
biraz işim var dönücem okurum ben sizi ....kaydirigubbakcemile5

ayy ben ne duyydum ümmuhan hamişmiş allahım saglıkla kucagına almak nasip eder inş kendisi nerde kızlar neden bizimle paylaşmadı kendisi bu haberi slm söyleyin bende tebrik ediyorum

kızlar ya benm acayip akıntım var...böyle açık sarı gibi sancımda yok yumurtluyorum diyim....akıntım öyle kokulu da değil....

canımcım bn bişiy anlıyamıyorum valla artık bu akıntılarda mesela bn çatlatma iğnesi oldum dün nsl adet sancısı gbi krmaplar girdi çatladı sanırım ama hani öyle bi akıntı yokkk ne bilimmmm çkkk değişik şeyler yahuzemuszemus

canımcım bn bişiy anlıyamıyorum valla artık bu akıntılarda mesela bn çatlatma iğnesi oldum dün nsl adet sancısı gbi krmaplar girdi çatladı sanırım ama hani öyle bi akıntı yokkk ne bilimmmm çkkk değişik şeyler yahuzemuszemus

bende hiçbişey anlamıyorum artık ayy valla sıkıntı geldi :çok üzgünüm:

kızlar bu ay kloemni içtim 11.günü yumurtam 19 mm olmuş o gece iğneyide oldum cmrtesi günü yani pzrtesi aşılamam olcaktı ama eşim rahatsızlandı yine iki aydır böle oluyor ne diyimki kısmet kızlar......herşeyde var bi hayır...........

kızlar ben kaçar hepğinize iyi akşamlar böyle güzel haberlerin darı sizlere iş öptüm hepinizi

kızlar bu ay kloemni içtim 11.günü yumurtam 19 mm olmuş o gece iğneyide oldum cmrtesi günü yani pzrtesi aşılamam olcaktı ama eşim rahatsızlandı yine iki aydır böle oluyor ne diyimki kısmet kızlar......herşeyde var bi hayır...........

belki aşılamaya gerek kalmadan hamiş olucan canım

X