Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

allah hayırlısıyla zamanında dularınızı kabul eder inşallah canım hiç üzülme sen hayırlı evlat ve hepsinin bahtı güzel olsun inşallah:Saruboceq:

selam kızlar.dün akşam sonunda testimi yaptım.25 inde adet olmam gerekiyo.daha var .sonuç şu: tek çizgi koyu bariz belli ikinci çizgi var ama birinci kadar net değil belirsiz şimdi bu testin sonucu pozitif mi sizce.heyecandan ölecem.cevap bekliyorum kızlar.:uhm:

merhaba hayırlı ramazanlar evet adetine daha var ama çigzi görünmüş azda olsa en iyisi biraz beklemen ama kan testi en iyi sonuç diyolar hayırlısı olsun arkadaşım:)

merhaba hayırlı ramazanlar evet adetine daha var ama çigzi görünmüş azda olsa en iyisi biraz beklemen ama kan testi en iyi sonuç diyolar hayırlısı olsun arkadaşım:)

canım haklısın beklemekte çok zor zor olmasa bukadar erken böle testlere kalkışmayız ama hadi hayırlısı:..)

ben deniz cnm bende de ikinci çizgiyi yanlızca ben görüyomuşum gibi çok açıktı varla yok arası iannamadım göz yanılgısıdır dedim ama çok şükür çıktı vaktin varsa kana git cnm net sonucu ordan alırsın inş hamilesindir slm kızlar bu arada

ne haber boza iyi çok şükür sizler nasılsınız oruç nasıl gidiyo acıkmaya başladınız mı :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…