Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yok hayatım benim bulantılar hala geçmedi aç kalamıyom tutamıyorum o yüzden ama tutmadıgım halde bulantım başladı yinee

kaydirigubbakcemile3 tarzı belli oldu cadının desen popçu

elektrikli süpürgeyide çok seviyor temizlikçi mi olacak yoksakaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bebekler genelde e.süpürge ve saç kurutma makinasının sesine bayılırlar.ağlama krizlerini bu durduruyor.kendilerini anne karnında zannediyorlarmış.nekadar ilginç değil miCADIARZU

hoşbulduk cnm...nasılsın bakalım....

iyiyim canım

evet cnm hamileyim....senin de kızın oluyormuş tebrik ederim cnm...
bişeyler almaya başladın mı...

elektrikli süpürgeyide çok seviyor temizlikçi mi olacak yoksakaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bebekler genelde e.süpürge ve saç kurutma makinasının sesine bayılırlar.ağlama krizlerini bu durduruyor.kendilerini anne karnında zannediyorlarmış.nekadar ilginç değil miCADIARZU

desene kurtarıcın onlar senin

hoşbulduk cnm...nasılsın bakalım....

evet cnm hamileyim....senin de kızın oluyormuş tebrik ederim cnm...
bişeyler almaya başladın mı...

sağol canım teşekkür ederim başladım kıyafet zıbın battaniye şimdi kaynanamlarıda seferber ettim onlarada bişeyler aldırıyorum onlar benden hevesli:)ben beşik değilde karyola alıyorum daha doğrusu ilk bebişim olduğu için annanesinden hediye oda bi 1.5 2ay sonra felan şu ramazan çıksında bi aradan ondan sonra işte sabun tozları şampuan daha devam alışverişe çıkmadım eşimle eksikleri bitmez bu veletlerinkaydirigubbakcemile3seninkide 20.haftaya yaklaşmış maşallah bende 26+1deyim

cnm ya sana bişey soracam....
bebek alışverişin tahminen ne kadar tuttu? beşiği arabası falan o tarzlar....

canım öyle pahalıya gidipte beşik alma en güzeli park yatak.bebek büyüdüğü zaman katlar çantasına katarsın ikinci bebekte kulanırsın hem yerde kaplamaz.
bebek arabasınıda 260 liraya anakucaklı olanından aldık ama aldığımız yer tanıdıktı biraz indirimli oldu.arabayı 3 tekerli almanı tavsiye etmem alanlar hiç memnun değil.yani iyice araştır bence.
park yataklarda 150 liradan başlıyor.

ben deniz cnm bende de ikinci çizgiyi yanlızca ben görüyomuşum gibi çok açıktı varla yok arası iannamadım göz yanılgısıdır dedim ama çok şükür çıktı vaktin varsa kana git cnm net sonucu ordan alırsın inş hamilesindir slm kızlar bu arada

canım bilgin için çok teşekkür ederim.inşallah öyledir.banada öle geldi zaten sanki yalnız ben görüyomuşum sanki ikinci çizgiyi hatta herkese gösteriyorum sizde görüyomusunuz diye.banada hamileymişim gibi geliyor hissediyorum bunu.

X