Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

tam 15 aydır olmuyodu geçen ay ikinci rahim filmimi çektirdim ve rahim filminden sonra hamile kalmışım hiç olmayacak sanıyodum ellerim titriyo

ben hiç belirti yaşamadım adetim 3-4 gün geçtikten sonra kasıklarım ağrıdı o kadar başka belirtim yoktu

tebrikler...... 11 inci kırmızı kartı yedim bende....

canım teşekkür ediyorum, olmayan herkes için çok çok dua ediyorum benim gibi hamile olur umarım tüm isteyenler yaşasın bu duyguyu inanılmaz bişey ya kendimi tuttamıyorum sevinçten ağlıyorum

kutlarım canım.çok sevindim.:sm_cool: :teytey: :dance:Allah sana sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebek nasip etsin.

canım benim sağol, seninle geçen sene ramazanda umutla bekliyoduk ama ben hep boşuna bekledim bak senin oldu bile ama olsun en iyi zamanda oldu çoooook mutluyum ya ne yapacağımı şaşırdım

canım benim sağol, seninle geçen sene ramazanda umutla bekliyoduk ama ben hep boşuna bekledim bak senin oldu bile ama olsun en iyi zamanda oldu çoooook mutluyum ya ne yapacağımı şaşırdım

herşeyin bir vakti zamanı var canım.oh ne güzel tam baharda doğum yapacaksın.yazın çok zor oluyor.eşine nasıl söyledin

Hayırlı olsun,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

çok teşekkür ediyorum, tam bir yıl önce bu siteye üye olmuştum son aylarda canım sıkılıyodu hiç girmiyodum bu haberi paylaşmak çok güzel burda, hamile haberini alınca hep içim burkulurdu o kişi için çok sevinirdim ama hep ağlardım ben hiç yaşayamayacağım diye, Allahım ne zaman isterse o zaman oluyomuş, ilişkiden sonra yastık koyma ayakları havaya dikme inanın hepsi hikaye hiç birini yapmadığım zamanda hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…