Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

benimocum ne bilym doktorların çoğu tüp bebeğe geçmeden önce bu yöntemi kullanmmız gerekli diyorlar
ne de olsa tutma ihtimali de olduğu için.......
aman hepsi çok zor tüp bebek tedaviside,aşılamada.....
Allah kolylıkla hamile kalmamızı nasip etsin.....

benimocum ne bilym doktorların çoğu tüp bebeğe geçmeden önce bu yöntemi kullanmmız gerekli diyorlar
ne de olsa tutma ihtimali de olduğu için.......
aman hepsi çok zor tüp bebek tedaviside,aşılamada.....
Allah kolylıkla hamile kalmamızı nasip etsin.....

Benim bi öğretmen arkadaşım aşılama ile 2 defa hamile kaldı.ilkinde düşük yaptı.ikincisinde ise bi kızı oldu.şimdi 1 yaşında tombiş bir kızı var.

evet güldecim cok zor sitresi tartılmaz vallaha allah kolaylık versin evlatlarımızla bizi mükafatlandırsın insallah off off oğluşlarımı cok özlüyommafoldumben allahım nevar ver nolur verrrr

ceylancım işte bende yaptıracağım araya hem tatil hem ramazan girdi birde 2 aydır çalışmada yapamadık
bir dahaki ay 7.ayım ramazan biter bitmez gidiyorum inş..
artık doktorları da dinlemeyeceğim erteleyip erteleyip duruyorlar..
yaptıracağım inşallah bakalım hayrlısı

ramazanı çok seviyorumda uyu kalk uyu kalk çok sersemletiyor işe gitmeme diye şansım olsa

slm kızlar bende pko var ayrıca iki ay önce klomen dolayısıyla 8 cm lik kist oluşmuştu doktor cylo prognova verdi gecen ay çok düzenli kullandım bu ay beyazlar bitince tatile gittik nasıl unutmuşsam giderken unuttum hapı içemedim 10 gün oldu gelince de geri devam etmedim sizce hapı bırakınca adet olmam gerekiyormuydu genelikle doğum konturol haplarında öyle oluyo ama ben adet görmdim çocuk için 18 aydır deniyoruz olmuyor normalde adet tarihime daha 4 gün var kafama takıldı bu işte

slm kızlar bende pko var ayrıca iki ay önce klomen dolayısıyla 8 cm lik kist oluşmuştu doktor cylo prognova verdi gecen ay çok düzenli kullandım bu ay beyazlar bitince tatile gittik nasıl unutmuşsam giderken unuttum hapı içemedim 10 gün oldu gelince de geri devam etmedim sizce hapı bırakınca adet olmam gerekiyormuydu genelikle doğum konturol haplarında öyle oluyo ama ben adet görmdim çocuk için 18 aydır deniyoruz olmuyor normalde adet tarihime daha 4 gün var kafama takıldı bu işte

mrb canım cyclo-progynova düzenleyici yada kist tedavilerinde kullanılıyor.doğum kontrol haplarında demişsin onların yaptığını yapmaz yani sen normal yine reglinin geldiği
tarihi takip etmelisin.eğer olurda asıl tarihindede gelmezse en sağlıklısı kendi DR.görüşmelisin.
Allah kalbine gönlüne göre nasip etsin herşeyii...

X