Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

nurişim gecmiş olsun canım
gülde evet ugras önemli ben elimi kolumu bagladım 2 yıl bayunca gözlerim kör olacak aglamaktan kiprik zaten kalmadı nebilim ama kızlar kpss kursuna yazılıyorum benim için iyi bi uğras olur zannediyorum hayırlısı olsun artık

ceylancım benim karın boşluğumda olması gereken sıvı olması gerekenden fazlaydı ilk dra gittiğimden beri söylüyolardı ama üstünde durmuyodu dr bende devlette tamer beye gittim araştırılması için tıp fak hikmet hassaya gönderdi oda geçen ay bana tanı koymak için laporoskopiyle ameliyat etti karın boşluğumda çok sayıda kiste rastlamış ve temizlemiş aynı zamanda sol yumurtalıktaki 2.5 cmlik kist alındı tüplere metilen mavisi verildi ve açık olduğu gözlendi bide sol yumurtalıkta kisstten dolayı oluşan yapışıklık açıldı allahtan patoloji sonuçları temiz geldi drum çok korktuğunu sonuçların temiz çıktığına sevindiğini söyledi bu ay antibiyotik tedavisi verdi bide doğum kontrol rahim dinlensin diye adet olunca tekrar gidicem ilk gittiğim dra çok kızıyorum beni bişey yok diye tam 10 ay bekletti allahından bulsun ne diyim durum kısaca böyle aslında pekte kısa olmadı...

Dediğin dr.ları biliyorum birde turgut şener di sanırım..
Hikmet haassa dalında bir numara diyorlar..Dr.una güvenmek çok iyi geliyor..

ulen nevar erkek bebek istiyorum ben erkek bebekleri cok seviyorum zemuszemusisteyenin bi yüzü vermeyenin iki yüzü hem günah değilmiş istemek allahım affetsin günahsa ama benim isteğim erkek bebek allah saglıklı sıhatlı versin en önemlisi

tugbademir insallah canım
senin kac günün kaldı regiline insallah hamilesindir canım ne gibi farklılıklar var allah gönlüne göre verisn insallah

her yokuşun bir inişi vardır inşallah rabbim hepimizin hayırlı dualarını şu mübarek gecede kabul etsin inşallah...

tugbademir insallah canım
senin kac günün kaldı regiline insallah hamilesindir canım ne gibi farklılıklar var allah gönlüne göre verisn insallah

cnm benim günüm yrn..ve kan testim de yarn belli olacak..belirtilerim çok aslında ama inş psikolojik değildri..sanmıyorum çünki bu ay fazla takmadan takip etmeden oldu..kasıklarımda ağrı,belim ağrıyo,arada midem bulanıyo..damarlarım çok belirgin..bi de sık sık idrara çıkıyorum..bi de başım ağrıyo hayırlısı bakalım cnm..5 aydır deniyoruz umarım bu ay hayırlısıyla tutar..isteyen herkesin tutar:))kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3bebeğimiz gel bu kaçık benımoyla uğraşıyorum kaydirigubbakcemile3

insallah güldeciğim
ofya bagırmak istiyorum bagrımı acıp aglara kacmak istiyorum :gitme:
dilirecem az kaldı mevlam hayırlısıyla bebekleirimizi ver gurban olammafoldumben
ayy acaba kime benzicek opuyorumnanaktannasıl bişi olucak acaba onu kucaga almak ay ben dogumda beni görmeye gelenler bebegim yanımda yatıyomya ay biri içeri girse aglarım gı ay birisinden gözgöze gelsem aglarım allahım bu mutluluk nasıl bişeydir olmayanlara isteyenlerede hayırlısıyla tatır

ayy tuğbademir canım insallah hamilesindir belirtilerinde var cok güzell maşşallah allah yarın o hayırlı haberi almanı nasip etsin insallah yarın kacta belli olacak hemen haber ver bizede

X