Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

geçen arkadaşım kazara 2.ye hamile kalmış valla millet ne kolay hamile kalıyo
arkadaşlarımın hepsi doğurdu bebeklerinden bahsediyolar konuşurken bişey diyemiyorum ama yalnız kalınca oturup ağlıyorumumut ediyorum ama nereye kadar dayanabilirim bilmiyorum maddi kısmını geçtim manevi olarak dayanacak gücümün kalmadığını hissediyorum...

nursimcim seni o kadar ii anlıyorum kiii....
ama ne yapalım kii???
hakkımızda en hayırlsıı olanları yaşayalım inşallah
bak ramazanda geldi bunu fırsat bilip çok dua edeceğiz başka çare yok
bu arada ramazanınız mübarek olsun feyzle bereketle bir ramazan geçirerlim inş hep birlikte

geçen arkadaşım kazara 2.ye hamile kalmış valla millet ne kolay hamile kalıyo
arkadaşlarımın hepsi doğurdu bebeklerinden bahsediyolar konuşurken bişey diyemiyorum ama yalnız kalınca oturup ağlıyorumumut ediyorum ama nereye kadar dayanabilirim bilmiyorum maddi kısmını geçtim manevi olarak dayanacak gücümün kalmadığını hissediyorum...

ben hele gurbetteyimde ailem yanımda yok okadar çok koyuyorkii..

Bır gerÇek var yaŞ Çok Önemlı eŞımın arkadaŞı evlendıĞı gıbı eŞı hamıle kaldı

bu arada ceylanım üzülme birtanem bak başka şeylerle uğraşmak hakikaten çok ii geliyor
bana önceden bunu söyleyenleri anlayamıyordum ama şimdi çok ii biliyorum kii kendimize vakit ayırmıyoruz
kafamızı dağıtmıyoruz sende dene???

tatile gittik bu sene orda bile kafamı dağıtamadım ..dağıtmak için lisanüstü sınava hazırlanıyım dedim kapağı açıyorum dalıp gidiyorum ev bomboş geliyor zaman uzadıkça inan uğraşların bile tad vermiyor

ben bu ay bebek yapmıycam arkadaslar ay allam ben ne diyom sanki heray yaptımda
şaka biyana bu ay hamilemiyim acep diye adetimi gördüğümde bayılmak istem,yorum cok yıprandım ha sanki bu ay umudun olmassa iyimi olacak hayır yine kahredicem ama hec delse sitrese girmem mafoldumben bebek istiyorum ya bebek istiyorum sesimi duyam yokmumafoldumben

ceylancım uğraş olmadan da kafadan atmak mümkün olmuyor
herşeyden önemli olan bizim sağlığımız bunu hiçbir zaman unutmayın kızlar
stres,endişe,negatif düşünceler,korkular bizi yiyip bitiriyor Allah muhafaza çoğu hastalıkların anası...
biz sağlıklı olalım ki,hayata tutunabilelim

ceylancım benim karın boşluğumda olması gereken sıvı olması gerekenden fazlaydı ilk dra gittiğimden beri söylüyolardı ama üstünde durmuyodu dr bende devlette tamer beye gittim araştırılması için tıp fak hikmet hassaya gönderdi oda geçen ay bana tanı koymak için laporoskopiyle ameliyat etti karın boşluğumda çok sayıda kiste rastlamış ve temizlemiş aynı zamanda sol yumurtalıktaki 2.5 cmlik kist alındı tüplere metilen mavisi verildi ve açık olduğu gözlendi bide sol yumurtalıkta kisstten dolayı oluşan yapışıklık açıldı allahtan patoloji sonuçları temiz geldi drum çok korktuğunu sonuçların temiz çıktığına sevindiğini söyledi bu ay antibiyotik tedavisi verdi bide doğum kontrol rahim dinlensin diye adet olunca tekrar gidicem ilk gittiğim dra çok kızıyorum beni bişey yok diye tam 10 ay bekletti allahından bulsun ne diyim durum kısaca böyle aslında pekte kısa olmadı...

allah saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ikiz saglıklı hayırlı ayıpsız özürsüz erkek bebek versin banada insallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

inş cnmakışına bırak..yane korunma ama günlerini takip etme bakalım ben bu ay öle yaptım belirtiler de var ama hayırlısı bakalım..stres ii gelmiyo anlaşılanyerimseniben

X