Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

sanırım fark etmiyor

aynen bende 3 yıllık evliyim bu 7. ayım olucak...bizim ailede de herkes ilk geceden hamile kaldı...demek bunda da varmış bi hayır 7 aydır bekliyorum

hamilelik belirtileri konusunda biraz heyecansız görmüştürm seni hamile sanmıştım. hemen hemen aynı sürede bir sürü belirti yaşadığımız için ilk ayın heyecanı kalmıyo tabi. umarım bebişlerimiz yanımızdadır.

hamilelik belirtileri konusunda biraz heyecansız görmüştürm seni hamile sanmıştım. hemen hemen aynı sürede bir sürü belirti yaşadığımız için ilk ayın heyecanı kalmıyo tabi. umarım bebişlerimiz yanımızdadır.

benim şuan yanımda değil o kesin inşllh senin yanındadır...benim reglim bugün bitti...son 2 aydır inanmıyorum belirtilere...ilk ay günüm gelmeden kan testi yaptırmıştım psikolojik olarak bütün belirtileri yaşamıştım

idrar testi adet bikaç gün geciktikten sonra anca çıkıyor boşuna üzülmeyin şahsen ben direkt kan testine gidiyom

iyi akşamlar arkadaşlar,
bende yeni üye oldum.Sizlerin yazdığı yazıları okudum.Herkesin ortak yanı aynı bebek
:a015:

ben de tedavi oluyorum arkadaşlar,
pregon iğnesi vuruldum ve yumurta takibi yapıldı.13. günümde 3 tane yumurtam oluşmuş.24-23-19 mm idi.ağustosun 5 inde pregl çatlama iğnesi vuruldum.ve heyacanla beklliyodum güzel haberini.kasık ağrılarım,mide bulantılarım ,açlık hissi vardı,çok çk heyacnlanmıştım ama bugün çatlama iğnesini vurulduktan 14 gün sonra adet oldum.normalde 24 olmalıydım.doktoruma sordum erken adet olabirsin dedi.normal dedi.tekrar tedaviye başlaycağz.adetin 3. günü ultrasyona girip,puregon iğnesine başyacağz.üzüleyimmi üzülmeyeyim mi bilmiyorum.hayırlısı Yüce Rabbimden artk.Sadece yapılacak olan masraflara yanıyorum.
işte böyle arkadaşlar.dretleşmek istedim.yazılarınızı bekliyorum.:gitme:

ben de tedavi oluyorum arkadaşlar,
pregon iğnesi vuruldum ve yumurta takibi yapıldı.13. günümde 3 tane yumurtam oluşmuş.24-23-19 mm idi.ağustosun 5 inde pregl çatlama iğnesi vuruldum.ve heyacanla beklliyodum güzel haberini.kasık ağrılarım,mide bulantılarım ,açlık hissi vardı,çok çk heyacnlanmıştım ama bugün çatlama iğnesini vurulduktan 14 gün sonra adet oldum.normalde 24 olmalıydım.doktoruma sordum erken adet olabirsin dedi.normal dedi.tekrar tedaviye başlaycağz.adetin 3. günü ultrasyona girip,puregon iğnesine başyacağz.üzüleyimmi üzülmeyeyim mi bilmiyorum.hayırlısı Yüce Rabbimden artk.Sadece yapılacak olan masraflara yanıyorum.
işte böyle arkadaşlar.dretleşmek istedim.yazılarınızı bekliyorum.:gitme:

inşllh biran önce meleğine kavuşursun....ben bu çatlatma iğneleri hakkında bilgiye sahip değilim........

X