Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar aslında en kuvetli belirtim adet geçmesi idi..bide yediklerimin hiç tadı yoktu..halsizlik ve uyku..birde yogun akıntı oldu..tabiki her bayana göre değişiyor..allah herkese nasip etsin..güzel bi duygu

ya bende bu sayfa yenilemeyi beceremiyom, yenile butonunu tıklayınca boş ekran getiriyo ikide bir başa dönüp geliyom buraya

arkadaşlar aslında en kuvetli belirtim adet geçmesi idi..bide yediklerimin hiç tadı yoktu..halsizlik ve uyku..birde yogun akıntı oldu..tabiki her bayana göre değişiyor..allah herkese nasip etsin..güzel bi duygu

tat almama olayı oldukça spesifik bence üstelik adetinde geçmiş inşallah meleğin seninledir. sende bize dua edersin :Saruboceq:

Canım evleneli mi 3 ay oldu? Benim evleneli 2 ay oldu... Ben de hamile olabilirim diye düşünüyorum. Adet sancısı gibi sancılarım var.

canım cvp verdim ama alıntı yapamadığım için karıştı galiba :) ben evleneli 4 ay oldu bu 3. ayımız olacak bakalım kısmet :Saruboceq:

Canım evleneli mi 3 ay oldu? Benim evleneli 2 ay oldu... Ben de hamile olabilirim diye düşünüyorum. Adet sancısı gibi sancılarım var
canım 4 aylık evliyim 3 aydır deniyoruz ama sonuç negatif bu ay bekliyorum. sol kasıklarımda ağrı var ama üşütmüşte olabilirim diye düşünüyorum inş değildir :Saruboceq:

Canım hayırlısı olsun. Benim yarın ya da sonraki gün adet günüm. Bugün test yaptım negatif çıktı... Ama yanlışlık olabilir diye okudum nette. Bakalım şimdi de adet gecikmesini bekleyeceğim:)

Canım hayırlısı olsun. Benim yarın ya da sonraki gün adet günüm. Bugün test yaptım negatif çıktı... Ama yanlışlık olabilir diye okudum nette. Bakalım şimdi de adet gecikmesini bekleyeceğim:)

idrar testi adetten önce sonuç vermiyo diye biliyorum canım inş bu ay istediğin olur ben daha bekliyorum adetime çok var dua ediyorum allahıma isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder inş aminnn:Saruboceq:

aferin kızlar yeni evlisiniz ve hemen hamilelik düşünüyorsunuz. taktir ettim 4, 5 yıllık evliyim ve 6 aydır çocuk isteğimiz var. 4 yıl boyunca kariyer, gezme, tozma dedik ama şimdi çocuk isteyince sap gibi kaldık. bizim ailedeki herkes ilk ay hamile kalıyordu. bende öyle olurum dedim. ama ha diyince olmuyomuş. şimdi de yaş kaygısı 30 uma aza kaldı. allah hepimizin kucağını doldursun.

kızlar meraba ya benim adetime 2 3 gün var ama 1 2 gündür mide bulantısı var bende ve kasıklarım batıyor sizce doğru belirtiler mi...

aferin kızlar yeni evlisiniz ve hemen hamilelik düşünüyorsunuz. taktir ettim 4, 5 yıllık evliyim ve 6 aydır çocuk isteğimiz var. 4 yıl boyunca kariyer, gezme, tozma dedik ama şimdi çocuk isteyince sap gibi kaldık. bizim ailedeki herkes ilk ay hamile kalıyordu. bende öyle olurum dedim. ama ha diyince olmuyomuş. şimdi de yaş kaygısı 30 uma aza kaldı. allah hepimizin kucağını doldursun.

Canım bizim evlilik öncesi 6 yıllık beraberliğimiz var. Artık çoğu şeye doydum bir an önce bebeğim olsun istiyorum:) Allah hayırlısını versin. Ben hayattaki en güzel şeyin anne olmak olduğunu düşünüyorum...

Kızlar kan testini aç karnına mı yaptırmak gerekiyor?
sanırım fark etmiyor

aynen bende 3 yıllık evliyim bu 7. ayım olucak...bizim ailede de herkes ilk geceden hamile kaldı...demek bunda da varmış bi hayır 7 aydır bekliyorum

bende 2,5 senelik evliyim, şimdiye kadar ödüm kopuyodu hamile kalcam diye ama bu ay saldım artık olursa buyursun gelsin buyrunnnnnnnnn

X