Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar bişey daha soracam bilginiz varmı idrar yollarındaki iltihap hamile kalmayı zorlaştırırmı yada hamilelikte sorun çıkarırmı

hadi yaa yine hastane yolu görünüyo bana senağlama ama kurtulamıyorum bundan ilaç kullanıyorum tekrar yeniliyorsenağlama

ayhh yetişemiyorum ben size yahu sayfaları okurkende siz gidiyonuz bir yandan iş bir yandan burası :))) bende dün yumurtlamışım hesaplayıcı öle diyo ama kaçırdım günü kaydirigubbakcemile3

kızlar bişey daha soracam bilginiz varmı idrar yollarındaki iltihap hamile kalmayı zorlaştırırmı yada hamilelikte sorun çıkarırmı

canım, idrar yollarındaki iltihap hamilelik oluşumunu ve hamilelik sürecini etkilemez ancak yanma sıkıntı yaratır. hamileliğin ileriki dönemlerinde sürekli tuvalet ihtiyacı duyuluyor. tedavini tam olarak yap ilaçlarını bitir. tekrar etmez inşallah. vaginal iltihaplarda hamilelliğe engel değil ancak düşüğe yol açıyor.

Canım evleneli mi 3 ay oldu? Benim evleneli 2 ay oldu... Ben de hamile olabilirim diye düşünüyorum. Adet sancısı gibi sancılarım var
canım 4 aylık evliyim 3 aydır deniyoruz ama sonuç negatif bu ay bekliyorum. sol kasıklarımda ağrı var ama üşütmüşte olabilirim diye düşünüyorum inş değildir :Saruboceq:

nevki tşk ederim cvbın için ama geçmiyo en son doktor kültür tahlili istemişti onu yaptırıcam bakalım inş kurtulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…