Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

haydarpaşa numunede oldu drlar çok iyi ilgilendi hatta ben şaşırdım bu ilgiye açıkçası devlet hastanelerinin durumu malum ama beni çok şaşırttılar 1 gün kaldı eşim çıktı ama gece her saat başı dr geliyo nasıl diye bakıyodu ben şaştım valla maşallah :nazar:

benim eşiminde şişli etfalde tanıdığı var bakalım giderse oraya gidecek hayırlısı olsun:Saruboceq:

yaa hfif kokusu varr off yaaa hepten kafayi siyircam simdimafoldumbenmafoldumben

n egüzel kız yoğurdu kendin yapıyosun ne kada rsağlıklı tebrik ederim biz katkılı yoğurt yiyip duruyoruz gerçi herşey katkılı yediğimiz sonra da böyle bekliyoz hamile kalmayı

n egüzel kız yoğurdu kendin yapıyosun ne kada rsağlıklı tebrik ederim biz katkılı yoğurt yiyip duruyoruz gerçi herşey katkılı yediğimiz sonra da böyle bekliyoz hamile kalmayı

evet sonra böle ruhiler çıkıyo çıka çıka katkılı ruhi:))))))))))))

canimm benim koca birazz sey bio cudurr hazir pasta hazir yogurt yani kisaca hazir hic birseyi isteyerek yemezzz:eek:lmaz:bazen kiziyom ama iyi yapiyo ..ewet hem tadi daha guzell .annemlerde hayret ediyo avrupadasin sut mayaliyosun diyolarr:kedi:

ruhi benim oğlum dün gece doğurdum hemen oldu teyzesi hemende doğdu bak avatarıma resmi ruhimin:))))))

kızlar sizi seviyorum azıcık işlerim var dışarda görüşürüz diikkat edin aşkla kalın sevgiyle dosta mutlulukla hayat güzel herşey güzel......:)))))

baharmıydı ellerin,ellerinmiydi bahar:))))))))))

kızlar sizi seviyorum azıcık işlerim var dışarda görüşürüz diikkat edin aşkla kalın sevgiyle dosta mutlulukla hayat güzel herşey güzel......:)))))

canim guzel dileklerin icin cokk tesekkurlerzemuszemusopuyorumnanaktan

güle gül ecanım kendine dikkat et opuyorumnanaktan

X