Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ne olsun bi yandan işte çalışıyoz bi yandan evde çalışıyoz bi yandan da kocayla çalışıyoz :)))) son 10 günüm kaldı bekliyorum pek fazla ümidim olmasada bekliyorum alışkanlık yaptı bende :)))))

hee valla bende adavapuru bekler gibi bekliyom bakalım nolcakzemuszemus

ne olsun bi yandan işte çalışıyoz bi yandan evde çalışıyoz bi yandan da kocayla çalışıyoz :)))) son 10 günüm kaldı bekliyorum pek fazla ümidim olmasada bekliyorum alışkanlık yaptı bende :)))))

zor kadın olmak çoookk zor arkadaşımm

ne yapalım işte bi yandan mecburiyet bi yandanda alışkanlık evde olsaydık ne yapardım diye düşünüyorum herhalde kudururdum siz kaç aydan beri bekliyosunuz meleğinize kavuşmayı kızlar

benim 10-11 ay oldu yani aslında 10 çünkü ilk ay yumurtlama falan bilmedim hiç ilişkimde olmadı öle kayde değer

ne yapalım işte bi yandan mecburiyet bi yandanda alışkanlık evde olsaydık ne yapardım diye düşünüyorum herhalde kudururdum siz kaç aydan beri bekliyosunuz meleğinize kavuşmayı kızlar

ahh ne ayıı be güzelimm yıl oldu 2 yıll koskoca 2 yılldır bekliyorum

Çocuk Yapmak

- Senin dört çocugun var, benimse hiç yok... Nasil yaptin bunu?
- Karini al ve yavasça soy.
- Sonra?
- Banyoya götür ve küvete sok.
- Sonra?
- Iyice yika, hatta kesele.
- Sonra?
- Sonra onu yataga tasi.
- Sonra?
- Beni çagir...
delikafadulden

canım eşimin sperm değerleri düşüktü varikosel ameliyatı oldu 4.ay bakalım ben bbu ay adet olursam eşim test vercek drla görüşcez bakalım ne olacakk

benim eşimde de varikosel çıktı sperm sayısı çok iyi ama ileri hareket yok benneyaptımki
siz hangi hastanede ameliyat oldunuz bakalım benim eşimin canı ne zaman isterse o zaman gitcekkaydirigubbakcemile3

benim eşimde de varikosel çıktı sperm sayısı çok iyi ama ileri hareket yok benneyaptımki
siz hangi hastanede ameliyat oldunuz bakalım benim eşimin canı ne zaman isterse o zaman gitcekkaydirigubbakcemile3

haydarpaşa numunede oldu drlar çok iyi ilgilendi hatta ben şaşırdım bu ilgiye açıkçası devlet hastanelerinin durumu malum ama beni çok şaşırttılar 1 gün kaldı eşim çıktı ama gece her saat başı dr geliyo nasıl diye bakıyodu ben şaştım valla maşallah :nazar:

bide tavsiyem eşine keçiboynuzu ve çakşır suyu içir düzenli olarak yap benim eşimin değerleri %100 ün üstünde artmıştı bunları yapınca bu ay tekrar yapıyorumm

X