Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hadi bakayım eller havaya anne adayları; açın oyun havası oynuyoruz hep beraberrrr bayram şekerleri şerefineeee :teytey::teytey::teytey:

insanlaı da anlamak çok zor niye üstümüze geliyorlarki kim istemez bir çocuğu olsun zaten bizler üzülüyoruz bide onlar üzüyorlar

evet bozo bakk benimm 2 yıl olduuu ben napim o zaman söylee ben bu sorularla 2 yıldır uğraşıyorum çalışıyorum diyorum bakıcaksanız yapalım diyorum.boşş verrr amannn millet işte soruların arkası gelmez biliyosun.hem seni çok iyi anlıyorum adet olunca bende bulanıma giriyorum ama daha sonra yeni umutla yeni aya başlıyorum.hayırlısı de herzaman canım moral çok önemli yumurta gelişimi için bunu umutma tatlım.başarcazzz

en iyi cevabı eşin verir bozocum bi zöyle yaptık hep..
dır dır dır herkes gittiğimiz her yerde bana karnıma bakıp pis pis bebek sorarlardı,
benden önce eşim hemen gülerek cevap verirdi..
yaa aman ne acelesi var önce biz kendi rahat hayatımızı yaşayalım,bebek geldikten sonra bişeye zamanımız kalamyacak zaten bir süre erteledik istemiyoruz gibi şeyler söylerdi..
eşim istemiyoruz deyince kimse bişey sormazdı bize

ay ben tahammül edemiyorum bu tarz sorulara yaa,şimdi ben hamile olduğum halde bile yeni evlenmiş birine veya bebeği olmayanlara soru sorunca bulunduğum ortamda hemen ben atlayıp cevap veriyom

okadar rüzgarcım yaaherşeyin vakti var benim üst komşum maddi manevi bir buçuk senedir mahfoldu 6 ay olmadı diye hemen koştular doktora oda onları bi güzel yoldu yok o öle yok sperm hareketsiz yok o tedavi yok yumurtalık tembel en sonunda paraları da tükendi sinirleride ve olmazsa olmaz biz birbirimizi seviyoruz herşey çocuk diil dedi yavrum bana..... bu ay hamile kendiliğinden hemde hiç bişi yapmadan al işte bekleseydi belki acele etmeden bana öle diyo şimdi sakın aceleci davranmayın bekle diye onuda gördüm yaaa yani hakkatten bişilerin zamanı var......

:sm_cool: hadi kızlar çoşalımm tutun rüzgarın elinden :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: rüzgar sana bir tur yeter kaydirigubbakcemile3

Evet troy bebekler bende de vardı
dÜn gecede bunu yaptık aŞkımızın meyvesı:))))))))))))))) ruhımız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…