Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

dr gittim kızlar dün yumurtam çatlamış rahimde kalınlaşmış etleşmiş güzel dedi dr solda bi tane daha büyümüş yumurta var dedi dün için bide cmtsi için ilişki dedi.o yumurta olmazsa buna dedi.24-25 gibi kanda test yaptır dedi biliyomusun dedi beta hcg bilmemmi dedim mafoldumben hüsran sonuçlarım.cmtsiden sonra ilişki yasak dedi.Allahım sağlıkla hayırlısıysa gelsin meleklerimiz hepimizin...AMİNNNN

valla canım eşimin kuzenleri hepsi ilk geceden hamile kaldı benden sonra evlenenler....bi kuzeni var benimle yaşıt kız arda da 2 taneyi doğurdu

bebeğim öyle diyosunda ama eşide bi test yaptırsa önceden önlemini almış olular kafalarında soru işareti kalmaz başımdan geçtiği için biliyorummm ne zmn erken birtakım testler vs yapılırsa daha iyi hayatımmmm bilmy.bn böyle düşünüyorum en azından

hg canım

ayy hadii inşllh güzel haberler verirsin.....opuyorumnanaktan

bu ayın şanslılarından biride sen olursun inş.hayatımmmm AMİNNNNN

hadi hayırlısı canım inşallah inşallah meleğin gelicekkkk

valla canım eşimin kuzenleri hepsi ilk geceden hamile kaldı benden sonra evlenenler....bi kuzeni var benimle yaşıt kız arda da 2 taneyi doğurdu

alooo valla bende kızıyorum bak şimdi. sakin ol tatlım olucak içini bi rahat tut biliyorum belki şimdi benim için hamile kaldı kurtuldu rahat konuşuyor diceksiniz ama biliyosun bende hemen hamile kalamadım senesi geldi nerdeyse. ne kadar üzüldüm ağladım sizler biliyosunuz ama dua et bitanem allah büyük olucak inşallah. bi kafanı rahatlat olucak olucak de .

canım dün akşam eşimin amcaoğlunun eşi 2.ye hamileymiş duydum mafoldumben hemde daha 1.si 2 yaşında bile değil

ben katılmıyorum tıptan doktordan daha iyi bilinemez 30 u aşkınsan 6 ay diilsen bir sene diyolarsa vardır bi neden gereksiz yere bu stres falan zaten bu kadar evhamla sebepsiz kısırlık denilen şey oluşuyo işte 11. ayımdayım önümüzdeki ayda olmazsa eşime ozaman dönücek doktor ne kaybım var hiç bişi yaşım 25 ti 26 olur en fazla adamlar bu konularda daha hassas sonra bu kadar sorumluluğu varken neden kafasına takiim zamanını oda biliyo.....

off ya biliyorum kızmayın ya...ben şimdiden bunalıma girdim 1 ay sonra gidince herkesin diyeceği laflar beynimde yankılanıyor...yüzleri gözümün önünde

kız kaldır onu hamil efelan olursunda gerçekten ona benzer DELÜÜÜÜ
hahahaha ruhim kuşum benim canım yavrum:roflol:
konuş rüzgarım konuş heee sanki sen şak dedin kaldın demi anlat.....

off ya biliyorum kızmayın ya...ben şimdiden bunalıma girdim 1 ay sonra gidince herkesin diyeceği laflar beynimde yankılanıyor...yüzleri gözümün önünde

bi kulağından girsin bi kulağından çıksın
kimsenin kimseyi sorgulama hakkı yok verme bu hakkı hiç kimsene kapa ağızlarını olsun bitsin:teselli:

güzel kuşum benim; hadi bakayım silkelen bu ay olucak diye düşün. pozitif düşün; bol bol incir falan ye. kafanı boşalt biraz. başka şeylere odaklan. gez toz. çalışmaları aksatma allahım hepinize vericek zamanı var demekki. yıpratma kendini emi şekercim.

bozocum sen değilmiydin bana sakin ol diyen bunalıma girme çoğumuz seninle aynı durumdayız elimizde geldiği kadar kulak tıkamamız lazım bunların bize faydası yok canım

evtt bozocum yaa gncam haklı ,
nedir bu bunalımın senin,kim ne derse ağzına lafı ver kapat çenelerini kimsenin kimseye hespa verme zorunluluğu yok canım boşver sen herkesi...
ben neler neler çektim kim ne derse desin üzme tatlı canını lütfen

bi kulağından girsin bi kulağından çıksın
kimsenin kimseyi sorgulama hakkı yok verme bu hakkı hiç kimsene kapa ağızlarını olsun bitsin:teselli:
akşam eşime söyledim gidince laflar duyucaz hazırlıklı ol dedim...aman boşver hayatım dedi kime ne dedi ben çocuk yapmışım yapmamışım kimse bişey diyemez yapmıyoruz de kapat konuyu dedi..hem bu ay olucak görüceksin dedi...

inşllh olucak bu ay

hahahaha ruhim kuşum benim canım yavrum:roflol:

konuş rüzgarım konuş heee sanki sen şak dedin kaldın demi anlat.....

he be bende öle diyodum ulen diyodum hemen nasıl kalıyo bunlar. benim ekimde 1 yıl olucaktı düşünsene 1 yıl. allahım bekletmedi şükürler olsunki. ama iyi düşünelim kızlar daha çok senelerce bekleyen var. bak benim yakın bir arkadaşım aldatıldı çok stres yaşadı sıfırdan hayata başladı şimdi yeniden evlenicek ama dr erken menapoza girmişsin dedi belki anne olamıcak ama sizler için şans var her an bir can size hediye edilebilir sadece bol dua edin kafanızı çok meşgul etmeyin devamlı bu konuları konuşmayın emin olun olucakkkkk :lepi:

bozocum sen değilmiydin bana sakin ol diyen bunalıma girme çoğumuz seninle aynı durumdayız elimizde geldiği kadar kulak tıkamamız lazım bunların bize faydası yok canım
evet canım bide sana diyorum dimi sakin ol diye haklısın takmıyorum düşünmüyorum..

evet artık akıllandım biri bişey derse hemen cevabımını vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…