Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

salıya kadar ne bekliyosun kanına baktır doktora git bian önce sende bi alemsin yani.....

benimde aynı adet belirtilerim var bozo daha 16, gün adet olalı yaa anlamadım ....

bende üzülüodum değilim diye hiç bu konularda bilgim yok 21 yaşındayım inşallah vardır. salı günü hastaneye gideyim ozaman

bence de salıyı ne bekliyorsun ki git hastaneye...ben silik dair görsem hemen hastaneye koşarım...bu arada tebrik ederim hayırlı olsun

poliklinik bakar kanda gebeliğe baktırıcam de hepsi o kadar değerine bakıp sölerler zaten sana bizede haber ver

poliklinik bakar kanda gebeliğe baktırıcam de hepsi o kadar değerine bakıp sölerler zaten sana bizede haber ver

tamam baktırcam teşekkür ederim gerçekten bu konularda fazla bilgim yok aklıma takılan bişe olsa hemen açıyorum bilgisayarı çok teşekkür ederim ALLAH hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin. :Saruboceq:

kaçıncı ayında hamiş oldun

amin güzelim sonucunu yaz topiğe... ama ihmal etme hemen git ayrıca ne olduğunu bil ihmale gelmez.....

kaçıncı ayında hamiş oldun
ben en son 10temmuzda adet oldum saten yeni evliyim 4 temmuzda evlendim. adetim kesildi hergece ilişki oldu bu ay 10 ağustos olcam die bekledim sancılarımda vardı sancım geçti olmadım. 11 de test yaptım silik çıktı. öle dahada bişe yapmadım. kanıma baktırayım ben

aaa ne güzel çok şanslısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…