Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

iyigeceler benim sat 17 temmuz her ay 5 yada 7gün önce oluyorum.bugün doktora gittim beta testi yaptırdım 33 çıktı sizce bu iyimi hamilelik varmıdır doktor var gibi ama 10 gün sonra tekrar gel dedi

selam bende bi soru sormak istiyorum. 10 ağustosta adet olmam gerekti olmadım 11 de test yaptım ilk çizgi belirgin ikinci çizgi de çıktı ama hafif ilk çizgi gibi koyu değil. iki çizgide var ikincisi az belirgin açık pembe gibi. hamilelik varmıdır arkadaşlarım.

günaydın kızlar nasılsınız öncelikle rüzgar tebrikler.... darısı başımıza inş...

xvb bence hamilesin istersen kan testide yaptır hamileliğin kesinleşsin sonra da keyfini çıkar...

günaydın kızlar nasılsınız öncelikle rüzgar tebrikler.... darısı başımıza inş...

xvb bence hamilesin istersen kan testide yaptır hamileliğin kesinleşsin sonra da keyfini çıkar...

inşallah hamileyimdir salı günü kan testide yapayım inşallah ama silikti ikinci çizgi neden silik çıktıki.

güzelim tebrikler hamilesin sen

güzelim tebrikler hamilesin sen

ay gncam çok sevindirdin beni gerçekten hamileyimdir inşallah çok istiyorum bugün 3 gün oldu adet olmadım olmam inşallah eşimede hamileyim dedim deilsem yıkılır silik çıkıncada hamile olunuıomu koyu değildiki. adetim bi gün geçti yaptım. bide adt sancım oldu geçti adet olmadım. hihoyyyt

yenidir daha geç döllenmiştir ondan silik gördün muhtemelen ama hamilesin sıksan çizgi çıkmaz bişi olmadan orda hemen kana git bakalım değerin kaç ona göre ne kadar olduğunu bilirsin
tebrik ederim.....

günaydın kızlar ben cır cır oldum bu da demek oluyor ki 1-2 güne benim kırmızılar gelir....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…