Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bakk gunahini aldimm yinee
canimm ben turkiyedeydimm cokk guzell bir tatil yaptimm geldimm ..ee sizler n yaptiniz ben yokkenn suu listeyii koyda kim hamis olmus ogrenimm canimm benimmŞeniz

arkadaşlar lütfen böyle isyan etmeyin rabbimin gücüne gider..buda bir çeşit sınav ölümlü dünyada olduğumuzu unutmayalık.. biz dünyaya nasıl geldiysek zamanı geldiğnde rabbimde bize bebek verecektir..vermeyeceksede bundada bir hayır vardır yine şükretmeliyiz.. Rabbimden daha iyisini haşa biz bilemeyizz..olupta hayırsız evlat olmasında Allah korusun sakat olmasındansa .... her gün görüyoruz artık çocuklar anne ve babalarını bile öldürebiliyorlar..ondan Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin bize inş..
her ay da çocuk olcak hadi olsun yapalım bitti gitti stresinden de uzak duralım..eminim daha kolay geçecektir..

kizlarr sizlere iyi sohbetlerr benim cikmam lazimm arkadasim geldii sonra yine gorusuruzz kendinize iyi bakimm kocamann opuyorummm

biz aynıyız ravzanurcum bi değişiklik yok umutla bekleyoruz dua edip allaha havale ediyoruz her yeni ayı işte.....

canım benim eşin de tedavi gördü mü sperm sayısı felan?? nolur üzülme gerçekten kötü oluyorum böle görünce inş en kısa zamanda alırsın kucağına bebişini..

tedavi görmedi canım cok sükür sperm sayısı bayaaa iyi her 2 asılamadada baktırdık ileri derecede hareketli nerdeyse hepsi maşşallah

arkadasllar hepinize tek tek tesekkür ederim allah kucagımızı bosbırakmasın a.s.

bende emniyetle iç ,çeyim evim hemen yanı:))
allah ceylan körolmayasın güldürdün beni birden espiri yapasım geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…