Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

saolun arkadaslar desteğiniz için haklısınız ama napim işte oluyo böle vakalar önümüze bakıcaz baska ne care var ama bi tatil yapmak istiyorum uzaklara gitmek istiyorum cok kötüyüm cok yıprandım kafam cok kötü bana iyi bi tatil sart ama gel gör ki bu saglık durumu yüzünden kac milyarlar çöpe gitti bosu bosuna borcların altında ezilmem umarım tatil arastırıcam kendime bu ayıda sallıycam anasını satım sallamasam olacakmı sanki

canım ben 84 lüyüm 2 yıl 3 aylık evliyim bu sürec içerisinde hep bebek istedim ama 2 yıl cinsel sorunlarım vardı tedaviler yanıt vermedi 2 aşılama yaptırdım onlarda tutmadı 3 aydır normal yollardan deniyoruz olmuyor yani bu süreclerde cok cektim cok cabaladım bir bebeğim olsun diye cok cöktüm ama zaman aldı basını gitti arkam önüm kapkaranlık tedavilere ck para verdim servetim gitti diye bilirim kendi çapımda ve sonucc çookk mutsuzum cocuk düsünmüyorum diyorum soran sorana artık acıyarak bakmalarına sinir oluyorum allah milletin diline düsürmesin onlarmı yanasın kendi durumunamı benden evlenenler 2ciyi dogurdu kimiside 2 ciye hamile ben napıyorum hec bişey cocuk düşünmüyorum deyip geciyorum kimseyle görüsmüyorum bütün kapılarımı kapattım napimm sorulardan yanıtlardan bıktım hersey bi kabus gibi evlendiğim güne sövüyorum

bak sen kendini çok bırakıyorsan daha normal yoldan 3. ayınmış bende 85 liyim 6. ayım 4. yılıma girdim banada herkes çocuk çocuk diyor ama ben kimseyi dinlemiyorum eltim 2. ye hamile benden sonra evlenen kuzenimin çocuğu var...demekki bizim daha zamanımız var beklememiz gerekiyor...bırakma kendini

benimo çok zor zamanlar geçirmişsin böyle düşünmenide anlıyorum bende bugünlerde sürekli ağlıyorum ama bizim elimizde olan bişey yok ben bu lafı diyene çok kızıyıorum ama başka da diyecek bişey yok hayırlısı olsun herşeyin...

bozom allah hakımızda hayırlısını versin kucagımızı bos bırakmasın zor bi durum kafam cok karısık önünü görememek cok kötü nebilim insallah bizde anne oluruz anne diyen meleklerimiz olur zaman gectikce uzaklasıyor benden hakkımızda hayırlısı ne desek bos allah isteyince olur onun için cok kolay bazen istemeyenlere veriyo evlilik dıısı ilişkilere veriyorya allahın işine karısılmaz ama anlamıyorum cayır cayır yanıyorum bebek için beni neden duymuyorrmafoldumben

benimo çok zor zamanlar geçirmişsin böyle düşünmenide anlıyorum bende bugünlerde sürekli ağlıyorum ama bizim elimizde olan bişey yok ben bu lafı diyene çok kızıyıorum ama başka da diyecek bişey yok hayırlısı olsun herşeyin...

saol canım herseyin hayırlısı allah kucagımızı bos bırakmasın

bak canım zor günler geçirmişsin artık isyan noktasına gelmişsin yapma böyle.....bizde anne olucaz

olucazmı insallah oluruz
annneeeeeee enneeee dicekmi meleklerimiz insallah allah mahrum etmesin o sesden o kokudan o duygudan mafoldumben
batsın bu dünyamafoldumbeniçimden sadece bu geliyo suan

canım benim eşin de tedavi gördü mü sperm sayısı felan?? nolur üzülme gerçekten kötü oluyorum böle görünce inş en kısa zamanda alırsın kucağına bebişini..

benimo Sana söylenecek laf bulamıyorum..Seni En iyi bilen benim ..Neler çektiğini bence Şükret bugünlere gelebildin..Kızdırma beni dana ...........

X