Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

günaydın kızlar bende sabah kan verdim hormon testi için önceden yaptırmıştım şimdi başka doktora gidiyorum o da istedi pko için tam teşhis koymak içinmiş. bugünde klomene başladım allah hayırlısını versin inşallah ilk defa başladım içmeye

dün 10 kere eczanenin önünden geçtim test alıpta eve koysam mı diye
sonra dedim test alırsam dayanamayıp yaparım dedim almadım..bakalım ne olucak bu ay

günaydın kızlarr.ya bişey danışmak istiyorum size burayada yazayım dedim.son 1 hafta 10 gündür hamişlelik belirtilerini yaşıyanlardanım.çok afadersinize dün akşam eşimle birlikte olduk.sabah lavoboya kalktığımda eşimin sperminine bulaşmış açık kırmızı leke gibi bişey vardı bariz kan gibiydi.ama kahverengi felan değil.normal geçen ay 3 gün önce başlamıştı lekelenmem ve geçen aya göfre bakarsak yarın olmam gerekiyor ama gerçek regl tarihim 12 si.yani çarşamba bu ay çok ümitliydim ne oldu sizce acaba yaa:KK43:benim hiç adetim erken gelmezdi hep ya 10 gün ya 1 hafta geçerdi.ilk defa geçen ay erken geldi bide galiba bu ay:KK43::KK43::KK43:

dün 10 kere eczanenin önünden geçtim test alıpta eve koysam mı diye
sonra dedim test alırsam dayanamayıp yaparım dedim almadım..bakalım ne olucak bu ay

bencede iyi yapmışsın şekerim yoksa insan dayanamıyo hem zaten senin gününe daha var 2-3 gün günün geçsin öyle alırsın:CüvCüv:

kızlar nerdesiniz ben dr gidicem birazdan dua edin bana yumoşlar büyümüştür umarımm

dr dediki güzel dedi yumoşlar büyümüş ikiside 14 mm olmuş pazartesiye tam olur dedi.çatlama iğnesi vurulcam pazartesi bugün beraber olun dedi pazartesi beraber olun bide salı beraber olun dedi bu hafta çalışın dedi.perşembe gel bakalım dedi çatlamışmı.bide son hafta beraber olmayın dedi.kızlar ben bunu bilmiyodum son hafta bebek varsa diye riske atmıyomuşuz.sizlerde adet olcağınız hafta beraber olmayın.

X