Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

herkese merhaba bende 1,5senedir çocuk istememize rağmen olmuyor.maalesef bende pco hastasıyım.rabbim tüm isteyenlere bebişlerini tez zamanda kavuştursun.

h.b. inşallahhhh canım bu ay glucophage ilaç kulanıyorum.ve bu ay yumurtladığımı kasık ağrılarım ile hissettim.genelde 35günde bir adet oluyorum.haftaya cuma 14ağustos ta adet günüm.fakat cumartesi gününden beri genital mantar oldum.onunla uğraşıyorum.ayrıca dünden beri çok feci kasık ve bacak ağrısı çekiyorum.gece çok büyük bir yastığın üzerine ayaklarımı koyup öyle uyumaya çalıştım.ve halsizlik ve uyku halim var.ama hamilelik en kesin belirtisi göğüs acısı diye biliyorum.benim yanlarını elleyince sadece çıban gibi acıyor.

eylülcüm bende 2sene önce bebeğimi kaybettim 56 gün yaşadı sonra öldü sabır allahtan şifa allahtan mucize yine allahtan allahımdan dilerim sana yeniden en kısa zamanda bu mucize olyı sağlıklı selametli verir

herkese merhaba bende 1,5senedir çocuk istememize rağmen olmuyor.maalesef bende pco hastasıyım.rabbim tüm isteyenlere bebişlerini tez zamanda kavuştursun.

hg canım aramıza bende 13 aydır istiyorum ve bende pko hastasıyım.
gerçi son gittiğim doktor değilsin ultrason görüntüsü öyle ama belirtilerin yok demişti tekrar hormon testi yaptırıp götürücem doktoruma

kamyas bendede çikolata kisti vardı laporoskopiyle yakıldı ultrasonda görünmedi laporoskopiden 1 ay sonda 2 aşılama denemesi oldu tutmadı 2ay ara sonunda tedavisiz oldu

h.b. kamyas eğer belirtilerin yok ise inş.değilsindir.bende hemen hemen tüm belirtileri var maalesef.sadece adet gecikmem aşırı olmuyor.en fazla 40-45 günde olduğum zamanlar oldu.genelde 35 günde bir adet oluyorum.bende en son hormon testi yaptırdığımda tamamen kesinleşti pkolu olduğum.özellikle insilün direncim çok düşük çıktı.bu nedenle glucophage ilacına başlattı.

anladım canım hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda olur bebişin. bende bugün regl oldum 3. günü c.tesi yani hormon testi yaptırıcam ve bu ay bende klomen kullanmaya başlıcam. Canım benim bi arkadaşım var onda da pko ve prolaktin yüksekliği vardı o da glucophage kullandı yanış hatırlamıyorsam 2-3 ay sonra hamile kaldı canım seninde inşallah böyle hemen olur:1hug:

glucophage ilaç gerçekten pkolular için resmen mucize bir ilaç.birçok şikayeti yok ediyor.ben çok sık acıkıyordum ve acıktığım zaman midem aşırı kazınma ve bayılcak gibi oluyordum ve yüzüm uyuşuyordu.bu ilaç sayesinde hiçbiri kalmadı.bende adet olduktan sonra doktora gitçem.benimde bu ay artık glucophage ile beraber klomen ilacına başlıyacağım.kamyas canım sen ne kadar süredir bekliyorsun

şimdi yeniden hamileyim galiba ben kan testine mahkumum çünkü hcg sıvım idrarime düşmüyo kan testindede geç çıkıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…