Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hg esengülümmm.....

hoşbulduk hayatımmm geçen ayda günüümüz yakındı sen baya erken olmuştun bnmde haftaya cuma olmam lzımmmm cnmm inş.gelmez kırmızılarrrrr...bu arada bnm normalde bu ay aşılamam olucaktı eşim rahatsızlandığı için olamadı:gitme:adet olayım başlıycam ilacamafoldumben

iyiyim fıstık bi değişme yok valla aynı yerde duruyoruz henüz valla

bozom bekle bakalım gerçi bende olucağımı hissettiğim anda oluyorum çok kaptırmadan kendini dinlemeden bekle gelcekse geliyo zaten yırtınsakta

kız bide gerek kalmazmış aşılamaya hamileymişsin şuan bide allaaaaahhhh ne güzel olur

inşllh gelmez...benim ayın10 veya 11 gibi bakalım ne olcak
4444 duasını yaptım kendim inşllh kabul olur..:Saruboceq:

kızlaaaar çatlıycam meraktan dün adet olmam gerekiyodu olmadı hala. akıntım da çok. test yapmak da istemiyorum negatif çıkar da üzülürüm diye ama dayanamıyorum da. test yapsam çıkar heralde de mi? :uhm:

inşllh gelmez...benim ayın10 veya 11 gibi bakalım ne olcak
4444 duasını yaptım kendim inşllh kabul olur..:Saruboceq:

canım benim inşallah allah duanı kabul etsin belki zaman bekleyenlerdeniz be bozocum allah biliyo bizden daha iyi biliyo..........

senin durduğun kabahat kızım yapsana test hadi..........

senin durduğun kabahat kızım yapsana test hadi..........

ne bilim tatilden yeni döndüm acaba hava değişiminden falan mı etkilendim diyorum normalde düzenlidir adetlerim ama bugün de mi beklesem... ya sonra negatif olunca insan çok büyük hayal kırıklığına uğruyo ama yaaa... :sinifsinif:

ne zamandır uğraşıyorsun bebek için

ne zamandır uğraşıyorsun bebek için

canım ben iki yıldır bebek istiyorum ama iki ay önce bi düşük yaşadım şimdi tekrar başladı çalışmalar a.s düşük olunca o kadar üzülmüştüm ki şimdi bir an önce hamile kalmak istiyorum sizler ne zamandan beri çocuk istiyorsunuz? inşallah şu anda hepimiz hamileyizdir :CüvCüv:

esengülüm hiç belli olmuyo bu işler millet senelerce uğraşıyo ama bi ay vakti geliyo ve süpriiiiiiiiiiiiiiiiiizzzz inşallah vakti gelmiştir

inşallah inşallah inşallah
benim ekimde 1 sene olucak işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…