Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Valla dostum bende durumlar telef sen napıyon durumlar ne nasıl gıdıyo
benım adet ayın 9 unda ama umudum yok olmadıgı ıÇınde bugÜn sınırle halıları kaldırıp kaldırıp atlarını sıldım buneya heray bekle bekle ev koktu

Ya bizde ovulasyon dönemini tutturduk sanırım ama bazı arkadaşlar hemen göğünstür o dur bu dur belirti veriyor diyorlar bende bişey yok.Ayın onbeşini beklemek durumundayım haliyle...Bu belirtiler pat diyede çıkmaz yaaa...Ne bileyim işte :S

Halılar gelince ağır işler yüzde 25 etkiliyormuş düşük durumunu falan.O yüzden gerilme çok da zorlamadan yap sen temizliğini :)

Ovulosyon testı kullandınmı canım bende kullanmıstım bıkere ama tutmadı ınsallah senınkı tutar valla belırtılere kulak asma surda vakıt gecırmek ıÇın gırıyoruz tesellı amaclı ama belırtı herkese gÖre deĞıŞıyo kımısı hıÇ bılmıyo kımıs kusuyo kımısı aserıyo valla bılmıyorum hayırlısı olsun tatlım sen kac aydır ıstıyosun sorun ne kac yıllık evlısın

Yok bi süredir üyeyim ama geçen hafta evde değildik ondan giremedim.Zaten genelde okuyucuyum pek yazmıyordum bugün biraz gerildim de ondan yazayım dedim.Yaaa millet hemen belirti hamileyse veriyooo....Bende belirti melirti yok.Ona takıldı kafam demek hamilelik yok bu durumda ya da erken hissedenler çok duyarlı.Sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Bizim üç yıl bitti evleneli.Bu ilk bilinçli denememiz gibi bişey.Ovulasyon testi yapmadım ama benim regilim saat gibidir hep ve hesaplama olayı varya ona göre hesapladım artı hesapladığım tarihte vajinal akıntı da olunca tamam o an bu an dedim :) Yaaa ben öyle testlerle falan da hamilelik hesabına pek girmek sitemiyorum.ış gibi hissetmek istemem bu durumu.Köydeki Ayşe teyzenin ovulasyon tarihi hesaplama şansımı var ama 7 çocuk yapıyooo :S

AH BENDE Bı BıLSEM
yani ben kendimi ezaman dinlesem yumurtalıklarım agrıyo midem bulanıyo basım dönüyo canım bişeyler cekiyo kabız oluyom gazım oluyo ama foss :)) kendini nekadar dinlersen o kadar bişeyler buluyosun halbuki insan oglu havadan sudan aclıktan cok yemişlikten bunlar basımıza gele biliyo kendimi dinlemessemde normalim:))
ama hiç hamile olmadıgım için bu bulantılar halsizlikler daha nasıl farklı bilemem cünkü yeri geliyo gün içerisinde uyuya kalıyorum en basitinden kendimi tanımıyorum ben galiba ama kendisini tanıyıp ay saki midem bulandı hamilemiyim acep deyip hamile kalan arkadaslara imreniyorum
velasır işler yaş kardeş:))

hım anlasılan bebek yeni yeni istiyosunuz insallah hemencik gelir annesine :))
valla ovulosyon kitlerine felan takılmaman iyi rastgele yapan sitressiz olduğu için daha cok kolay oluyomus ama gel görkü heray olumsuz neticeden bunalıp sitrese girip heryolu deniyoruz canım insallah sende bu bunalıma girmeden bebeğine kavusursun

Evet haklısın :) YA işin tuhafı ben de kendimi iyi tanıyorum diyenlerdenim :) E kasıklarda hafif bir kıpırdanma oluyor mu oluyor ama o zaten herkeste her zaman oluyor diyorum.Ki hani dediğin gibi kendini dinledikçe başka başka şeyler çıkıyor su yüzüne.ışte o yüzden bende belirti melirti yoooookkk Önümüzdeki maçlara bakarız artık Aman hemen bebiş olsun da olsun diye yıpratmayacağım kendimi.hayırlısıysa olsun.Hayırsızsa olmasın zaten.

Kızlaarrr bişey soracağım.Hamilelik belirtisinde sürekli gelen temiz akıntıda varmı acaba daha adetime çokta var ama hayırlısı bakalım

selam canım evet sürekli gelen akıntılar olurmus akıntın beyaz ve fazlaysa belirtilerden bitanesi canım adetine kac gün var

Kızlaarrr bişey soracağım.Hamilelik belirtisinde sürekli gelen temiz akıntıda varmı acaba daha adetime çokta var ama hayırlısı bakalım

Evet bu tarz çeyler söyleyenler oluyo ama herkeste farklı tabi.Bizde onu konuşuyorduk.Hani hemen kaptırmamak lazım diye.Allah gönlüne göre versin

selam canım evet sürekli gelen akıntılar olurmus akıntın beyaz ve fazlaysa belirtilerden bitanesi canım adetine kac gün var

14 gün var daha ben 40 günde adet olmaya başladım d.k.h.ını bırakınaca kızlar

Evet bu tarz çeyler söyleyenler oluyo ama herkeste farklı tabi.Bizde onu konuşuyorduk.Hani hemen kaptırmamak lazım diye.Allah gönlüne göre versin

Evet bende kendimi kaptırmamak istiyorum ama insanın elinde olmuyor çoğu zaman

canım hayırlısı olsun insallah bebeğin seninledir kac yıllık evlisin nekadardır bebek istiyosun tam olarak sorun ne acaba mahsuru yoksa:kedi:

14 gün var daha ben 40 günde adet olmaya başladım d.k.h.ını bırakınaca kızlar

Evet bende kendimi kaptırmamak istiyorum ama insanın elinde olmuyor çoğu zaman

14 günün varsa çok erken yaaa!Ama eğer hamileysen belirtileri çabuk kavrayanlardan olacaksın tebrik ederim. :) Benim hiç başaramadığım bişey şu belirti işi

canım 1 yıllık evliyim.1 aydır çalışmalar var:kedi:5 ay önce d.k.hnı bıraktım.4 ay korunduk.Tabi hapı bırakınca benim düzende bozuldu.benimde adetime daha var ve işte merak ediyorum kıslaarr.Ayyy çok mu uzun oldu neopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…