Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

meryemcim canım hayırlısıyla bi avazda yavruna kavuş inşallah canım benim bende seni çok öpüyorum dua et doğumda bize sakın unutma...........

hayırlısıyla al işallah kucağına..

saolun kızlar,hiç unutturmuyum sizlerii her zaman dualarımda sizlerede ediyorum.inşallah doğumdada dua edicem sizlere
allahım herkese tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin

günaydın herkeseeee
bir süredir giremedim gelemedim ama unutmadım sizlerii
birkaç kez girdim ama tanıdıklarımdan kimseyi göremeyince çıktım :KK43:(
2 ay kaldı doğumuma artık doğum hazırlığı felan derken iyice ağırlaştım,ama çok şükür sağlığımız yerinde herşey yolunda
allahım herkese sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin
umarım sizlerinde keyifleri yerindedir,öpüyorum ,gelicem gene
gncam,bozo,ceylan,angelbebek,tlyvz,rüzgaryağmur,suzan,esra,funda... adını yazamadığım tüm arkadaşlar hepinizi özledim öpüyorum görüşmek üzere

hadi az kalmış kavuşcaksın meleğine
bizde seni özledikk

slm kızlar hayırlı cumalar
benim günüm dündü ama gelmedi şimdi ara sıra bakıyorum leke gibi bişeyler var birkaç gündür idrarımın rengi çok koyu inşallah gelmez yaaa

arkadaslar slm bırsey ogrenmek ıstıyorum.ılıskıye gırdıkten sonra nezaman baslar bu batmalar veya sancılar bılgısı olan varmı lutfen

arkadaşlar merhaba lütfen online olanlar cevap versin merak ediyorum geçen ay hastalanmam çok tuhaf oldu sadece 1 gün biraz kanamam oldu ondan sonra 9 gün leke geldi
normalde 5 gün sürer ve hiç daha böyle olmamıstı
şimdi daha biteli 13 gün oldu ve kahverengi leke geldi
halsizlik ve hafif baş dönmelerim var az da mide bulantısı
acaba ben hamile olabilirmiyim

merhaba bende bebiş isteyenlerdenim ama sağlık problemlerim var.magdalarya senin mesajın için şunu söyleyebilirim görünüşe göre herzamankinden farklı şeyler yaşamışsın bazen hamileliğin ilk günlerinde böyle lekelenmeler olabiliyomuş ve bazı kadınlar bunu adet zannediyormuş halbuki hamilelik oluşmuş olabiliyormuş istiyosan test uygula bence.eğer bebek istiyosan en kısa zanda olur inşallah sağlıklı bişekilde

arkadaşlar merhaba lütfen online olanlar cevap versin merak ediyorum geçen ay hastalanmam çok tuhaf oldu sadece 1 gün biraz kanamam oldu ondan sonra 9 gün leke geldi

test yaptır belki üstüne olmuş olabilirsin tam bi bilgim yok çünkü bende hamiş değilim

öğrenebilmenin en kestirme yolu test yapman canım idrarda çıkarmı bilmiyorum ama kan testi kesin sonuç verebilir

çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için peki hiç bu şekilde hamile olan duydunuzmu
çocuk çok istiyoruz 8 yıllık evliyiz :KK43:

X