Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım inşallah.haberlerini bekliyoruz:lepi:

Öncelikle merhabalar aranıza yeni katıldım..ben 2 yıllık evliyim..
Bizde bebek düşünmeye başladık ve ilk denemede bulunduk..Bende siteden okuduklarım ile bazal vücut ısısı ölçümü yaptım..ve aynen yazanlarda olduğu gibi yumurtlama zamanı vücut ısım düştü sonra herşeyi harfi harfine uyguladım..hergün not ettim..Bgn benim adet günüm ama dünden beri kasıklarımda ağrı var ve hala olmadı..göğüslerimde hassasiyet vardı fakat odam bgn yok..Vücut ısım yumurtlamamdan sonra 37.0 da kaldı ve hala o seviyede bu sbhta bi düşüş yoktu..Bir ümitte olsa acaba hamile olabilirmiyim diyorum testte yapmadım aranızda benim gibi olupta hamile kalan var mı

Kızlar size keşke iyi haberler verebilseydim..Ama zaten hiç belirtim yok diyodum ya ne yazık ki yine hamile değilim Şu an çok kötüyüm ve çok üzgünüm.Beni sanırım anlıyosunuzdur.Şimdi ne yapcam onu bile bilmiyorum.Biraz uyiyim bari.canım sıkkın.Yine görüşürüz.Sizlerden iyi haberler gelir inşallah.

seni anlıyorum canım üzülme diycem boş biliyorum
ama ümidini kaybetme
dr görünseydin

kızlar ben geldimmmmmm nabersinizzz? ÖZLEDıM SıZLERıı ama kimse yok opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…