Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar günaydın nasılsınız ben daha iyiyim düşüklerimin nedeni yüzde 80 bulundu kan pırtılaşmasıymış sizlerede haber vereyim dedim ve sizkere önerim 1den fazla düşükleriniz varsa araştırın benim gibi canınız boşu boşuna yanmasın kendinize iyi bakın

Merhabalar Herkese
Arkadaşlar adetim gününden 2 gün sonra geldi fakat pede dahi ihtiyaç duymuyorum günde 1 sefer belki geliyor vücutumdaki tüm haller adetliymişim gibi ancak ağrı yok arada kasılma var
3 gündür bu sekilde eger tutunma akıntısı ise en fazla kac gün surer test yapmaya korkuyorum yine negatif cıkarsa birkez daha üzülmek istemiyorum acaba hastalıkmı var ozamanda agrılarım olması gerekmezmiydi cok bozuk moralim haftasonuda girdi doktor için lütfen bana yardımcı olun

arkadaşlar bugün aşılamamın 12.günündeyim hiç belirtim yok tutmadı galiba:1no2: aranızda aşılama olan varmı?

Arkadaşlar selam.sadece haber verim karın ağrıma dewam ama hala regl yok :KK43: bugün 4 gün geçti.sadece psikolojik gecikiyo sanırım çünkü kasıklarım hep ağrıyo :KK43: Olmazsam pazartesi test yaptırcam.haberleşiriz.herkese selamlar...

ya hiçbelirtim yok ya çok moralim bozuluyo aşılamanın 4.günü göğüslerim şişmişti ve çok acıyodu ama şimdi indiler ve çok az acı kaldı o da geçecek belli ki başka topiclerde okudum göğüsler şiş devam ederse tutuyomuş inerse tutmuyormuş artık umudumu kesmeliyim galiba :KK43: o kadar emek çekilen acı (aşılamam çok acılı olmuştu) boşa gitti :KK43:

slm canlarım
hepinizin miraç kandili mübarek olsun.
Allah yapılan tüm dualarımızı kabul etsin.
hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah.:Saruboceq:
sevgiyle kalın opuyorumnanaktan

kandiliniz mübarek olsun kıslar bu mübarek günde hepimizin duaları kabul olur inşllh

Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşllh :Saruboceq:

♥ Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun! ♥

Kızlar günaydın..Biraz sonra test yaptırmaya gidicem.ınşallah pozitif çıkar hala regl olmadım..Sizde haberler var mı?gidip yaptırcam ama sonucu 3 saatte veriyolar.ondan sonra haber veririm size..Bakalım hamilemiyim yoksa sadece stresden olan bi gecikme mi?Görüşürüzz..

selam kızlar naber uzun zamandır girmiyordum bir girip bakiyim dedim yeni havadisler yeni hamişler varmı diye

X