Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

mrb arkadaşlar maybebaby geç döllenme demek adetin 18. hünlerine filan denk gelir yerleşmesi hormon salgılaması derken 10 gün geçer senin günün kaç gün geçti

bu arada ben yeni öğrendim hamile oldumu en belirti idrar rengimin koyulaşması ve burnum ucunun kaşıntısıydı bi de adet olmam gereken günden 1 hafta önceden midem yandı bi raz bulandı iştah arttı

mrb arkadaşlar maybebaby geç döllenme demek adetin 18. hünlerine filan denk gelir yerleşmesi hormon salgılaması derken 10 gün geçer senin günün kaç gün geçti

canm benm siklus genelde 36 dır...

bu durumda yumurtlamam 22.gün civarında olması gerekmior mu?

yumurtlamam 1-2 temmuz die tahmin ediorum ...

hala şansım devam edio değil mi?

Yani şu an 3-4 günlük bir gecikme var gbi, geç yumurtlama olduysa....

Durumum karışık işte, hala adet olmadığımdan acabalarla geçiriyorum günlerimi...

Söktürücü bile kullanmıştm 5 gün önce bitti , adet maaadet yok yhaaaaa
:1no2:

canm benm siklus genelde 36 dır...

bu durumda yumurtlamam 22.gün civarında olması gerekmior mu?

yumurtlamam 1-2 temmuz die tahmin ediorum ...

hala şansım devam edio değil mi?

Yani şu an 3-4 günlük bir gecikme var gbi, geç yumurtlama olduysa....

Durumum karışık işte, hala adet olmadığımdan acabalarla geçiriyorum günlerimi...

Söktürücü bile kullanmıştm 5 gün önce bitti , adet maaadet yok yhaaaaa
:1no2:

işte benimde 3 gün geçti ama benim arada sırada kasıklarıma ağrı giriyor.normalde senelerdir adetim düzenlidir o yüzden şaşırdım.En iyisi ikimizde kan testi yaptıralım.başka türlü emin olamıcaz.

Kızlar kan testi sabah filanmı lazım yani aç karına gibi şartları var mı?yoksa şimdide gitsem yaptırsam oluyor mu?

işte benimde 3 gün geçti ama benim arada sırada kasıklarıma ağrı giriyor.normalde senelerdir adetim düzenlidir o yüzden şaşırdım.En iyisi ikimizde kan testi yaptıralım.başka türlü emin olamıcaz.

kendini her türlü sonuca hazırla öyle yaptır canım sonra üzülme

dr görün istersen

sabah aç karına vermemiz gerekio sanırım...

bu sabah hastaneye gittim, çok sıra vardı, bir sürü prosedür bir kan almak için,

karnımın açlığından mı , moralimn bozukuundan mı bilmem, sıra beklerken gözüm karardı,

başım dönmeye başladı...

bekleyemedim...

çektm geldm eve...

özellder de devletten beter burda , bir gün sonra verio sonucu...

devlet öğlen 2 de veriodu ama bugün yapamadm işte...

pazartesiye kadar sabretcem bakalım muradıma erecekmiyim?

inş olumlu sonuçlar alırız canm, ii bekleyişler...opuyorumnanaktan

sabah aç karına vermemiz gerekio sanırım...

bu sabah hastaneye gittim, çok sıra vardı, bir sürü prosedür bir kan almak için,

karnımın açlığından mı , moralimn bozukuundan mı bilmem, sıra beklerken gözüm karardı,

başım dönmeye başladı...

bekleyemedim...

çektm geldm eve...

özellder de devletten beter burda , bir gün sonra verio sonucu...

devlet öğlen 2 de veriodu ama bugün yapamadm işte...

pazartesiye kadar sabretcem bakalım muradıma erecekmiyim?

inş olumlu sonuçlar alırız canm, ii bekleyişler...opuyorumnanaktan

e ozaman bende öyle yapiyim aç karınaysa zaten bekleyelim.eğer hala regl olmazsak pazartesi bakarız.hayırlısı canım.

arkadaşlar kanda gebelik testi için açkarnına yaptırmanıza gerek yok bhcg için böyle bir şart yok istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz emin olarak söylüyorum
giz canım idrarda hemen çıkmayabilir, ama diğer ihtimale de hazırlıklı olmak lazım tabi benim reglim çok düzenlidir tam 28.gün olurum hiç sekmez ama 2 ay önce hayatımda ilk defa 4 gün gecikmişti kan tahlili negatif çıkınca acaba tahlilmi yanlış sonuç verdi dedim ama kan tahlilleri asla yanlış sonuç vermiyo sonra regl oldum zaten hakkında hayırlısı olsun inşallah

arkadaşlar kanda gebelik testi için açkarnına yaptırmanıza gerek yok bhcg için böyle bir şart yok istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz emin olarak söylüyorum
giz canım idrarda hemen çıkmayabilir, ama diğer ihtimale de hazırlıklı olmak lazım tabi benim reglim çok düzenlidir tam 28.gün olurum hiç sekmez ama 2 ay önce hayatımda ilk defa 4 gün gecikmişti kan tahlili negatif çıkınca acaba tahlilmi yanlış sonuç verdi dedim ama kan tahlilleri asla yanlış sonuç vermiyo sonra regl oldum zaten hakkında hayırlısı olsun inşallah

işte aynen bende öyle oldu.hayatımda hiç gecikmez senin gibi..ama negatif çıktı.yine kanda yanlış olmaz diyosunuz yaptırcam muhakkak onuda aklımda kalmaması için.Evet bende sordum aç karna filan gerek yok istediğin an yapıyolar.2 ila 3 saat içinde de sonuç alıyosun.hepimizin hakkında hayırlısı.burdan haberleşcez yine bakalım...

siklus en fazla 35 gundur 35 gunden sonra adet duzensızlığıne gırer ve pko olarak adlandırılır.idrarda ve kanda gebelık testi herhangı bır saatte karnın aç yada tok olabılır...

siklus en fazla 35 gundur 35 gunden sonra adet duzensızlığıne gırer ve pko olarak adlandırılır.idrarda ve kanda gebelık testi herhangı bır saatte karnın aç yada tok olabılır...

hmm bize daha farklı öğretmişler o zaman....

siklus 21-36 dır

benm siklusum 36 dır ve yumurtalıklarımın mükemmel derecede ii olduunu sööledi doktorum

yani polikistik over ım yok...

aç karına ve sabah alınan kan ya da idrar örnekleri tok karına günün diğer saatlerinde alınan

kan ya da idrar örneklerinden daha gerçekçi sonuçlar verr...

ve bu da sorunlu bayanlar için önemlidr( kimisnn tahlilleri kolay sonuç vermez)

aç karına ve sabahtan olması bundan sebep...

die biliyorumyerimseniben

Merhabalar Herkese
Arkadaşlar adetim gününden 2 gün sonra geldi fakat pede dahi ihtiyaç duymuyorum günde 1 sefer belki geliyor vücutumdaki tüm haller adetliymişim gibi ancak ağrı yok arada kasılma var
3 gündür bu sekilde eger tutunma akıntısı ise en fazla kac gün surer test yapmaya korkuyorum yine negatif cıkarsa birkez daha üzülmek istemiyorum acaba hastalıkmı var ozamanda agrılarım olması gerekmezmiydi cok bozuk moralim haftasonuda girdi doktor için lütfen bana yardımcı olun

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız a.s.
ben geçen ay 19 haziran regl oldum reglm 4gün sürdü reglm bittikten 1 hafta sonra lekelenme şeklinde çok az miktarda kanamam oldu ve son 1 haftadırda kasıklarımda ve belim ağrı var ve göğüs uçlarımda çok hafif renk değişimi var ve 4 günden beri acaip derecede şuanda mevsimi olmayan bi meyveyi istiyorum sürekli aklımda sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar yarın regl olmam gerekiyo :nazar:

merhaba kızlar nasılsınız a.s.
ben geçen ay 19 haziran regl oldum reglm 4gün sürdü reglm bittikten 1 hafta sonra lekelenme şeklinde çok az miktarda kanamam oldu ve son 1 haftadırda kasıklarımda ve belim ağrı var ve göğüs uçlarımda çok hafif renk değişimi var ve 4 günden beri acaip derecede şuanda mevsimi olmayan bi meyveyi istiyorum sürekli aklımda sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar yarın regl olmam gerekiyo :nazar:

canım bir an önce kan tahlili yaptır belki bişeyler vardır

herkeze mutlu hafta sonları a.s.
aycankaya belirtilerin hamişlik belirtileri gibi görünüyo
ama yarın gününmüş yarında geçsin bi kan testi yaptır.eğer idrar testi yapmadıysan ilkönce onu yap istersen varsa çıkar.merakını atmış olursun inşallah hamişsindir canım.
hadi vakit kaybetmede bi test yap sonucuda bize bildir olurmu.
heyecanlandıma.s.

X