Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar öğlen 2 saat uyudum rüyamda hamile olduğumu gördüm neden acaba karnım böyle taş gibi sert çok gergin ve karnımda bir yumru hissediyorum taaa derinlerde sonra internetten rüya tabirine baktım tabiri aynen kopyalıyorum
kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir. :sm_cool::sm_cool::dance::dance:
Allahım inşallah

Ya ben çok fenayım regl olmadım 2 gün geçti ama arada sırada sancılarım oluyor olcakmışım gibi kasıklarım ağrıyor sanırım stres yaptım psikolojik gecikti

Hadi inşallah :)

kızlar benim iki gündür acayip midem kazınıyor ki ben normalde açlığa çok dayanıklıyımdır 2 saatte bir mide kazıntısından duramıyorum sanki aylardır bişey yememişim gibi oluyor bugün aşılamamın 10.günü

Ya ben çok fenayım regl olmadım 2 gün geçti ama arada sırada sancılarım oluyor olcakmışım gibi kasıklarım ağrıyor sanırım stres yaptım psikolojik gecikti

canım kan tahili yaptırsana 2 gün geçmiş çok sabırlısın walla tebriklera.s.

ben hiç bu olayları bilmiyorum böyle bişey oluyor mu normalde?Bence sen hamile kalacan nedense öyle geçti içimden.yazılarını okuyorum hep...

canım kan tahili yaptırsana 2 gün geçmiş çok sabırlısın walla tebriklera.s.

Ne biliiym yaptırmadım.Direkt kan tahlilimi yaptiriyim yoksa test mi aliyim sence? Yarını beklicem ama çünkü gerçekten sancım var.neden yaptırmadım bşliyomusun çünkü hiç hissetmedim içimden nedense regl olcam gibi geliyo hep bu sefer..hiç öle olmazdı hep umutlanırdım bu sefer tersi dedim bekliyim bari boşa yaptırıp üzilmiyim nasılsa olurum.bakalım yarına kadar bekliyim.

ağzından bal damlıyo canım sağol,
bence kan tahlili yaptır kesin sonuç , idrar tahlili yaptırsan da yine kan tahlili yaptıracaksın hem her zaman kan tahlili net sonuç veriri idrar tahlilinde acabaların devam Allah nasip eder inşallaha.s.

tamam o zaman seni dinlicem :)
umarım ikimizde hayırlı haberler veririz canım.öpüyorum yarın konuşuruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…