Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kamyas canım bende 1 sene önce gelişmemiş gebelikten dolayı kürtaj olmak zorunda kaldım.ondan sonra istememize rağmen olmadı.ve geçen ay doktora gittim bana klomen ve çatlatma iğnesi verdi ve çok umutluyum.dediğim gibi dün test yaptım silik çıktı ama belki ilacın etkisinden falan da olabilir.bir kaç gün sonra tekrar deniyeceğim.ama bu şekilde hamile kalan çok fazla...

bu sırada tabiki folik asitte çok önemli ama her ikiniz içinde söylüyorum bence bu konuyu bi araştırın derim..

dr ne dedi sana ilaç felan verdi mi bana küçük küçük dedi ilaç vermedi sadece folikasit iç dedi

yok canım herhangi bi hap vermedi ben önce başka doktora gittim hormon testleri yaptırdım rahim filmi çektirdim. herşey temiz doktordan memnun kalmadım hiç bişey söylemedi bana başka doktora gidiyorum şu anda o da hormon testlerinden bi daha istedi tekrar bakalım ona göre teşhis koyalım dedi ama sana bakınca ve testlerine öyle bi belirti yok dedi. belirtilerde adet gecikmeleri bazen 2 ay olmama gibi sonra aşırı tüylenme kilo alma gibi bende bunlar yok. bende ağustos başında adet olucam klomene başlıcam işte yumurtlama takibi yapıcak doktor.

canım pekela sadece klomen mi kullanacaksın iğne falan da verdimi...

benimde en fazla 35. günün oluyorum regliyi
hiç akılıma gelmezdi dr kist var diyeceği ben iltihap için gittim ne çıktı karşıma

bozocum ben soğan kürünü yaptım 15 gün bu polikistik over kisti için doktora gidince söylücem bakalım geçmişmi. bi arkadaşımda da vardı kist hatta adeti çok düznsizdi o 3 ay yapmış soğan kürünü çok düzenlide yapmadım dedi adeti düzene girmiş ve de 3 ay sonra da hamile kaldı

ben onu 3 ay önce yaptım iltihabım için sanırım kistler yeni oluştu bende dün başladım peki korunmadığı zaman da yaptımı soğan kürünü hani olurda hamiş olursak bi zararı olurmuki

günAYDIN kızlar bn dün akşam feci bir şekilde regl oldum çok kötüyümmm aşırı kan kaybediyorum rengim mengim gitti mafoldumben

günAYDIN kızlar bn dün akşam feci bir şekilde regl oldum çok kötüyümmm aşırı kan kaybediyorum rengim mengim gitti mafoldumben

günaydın canım reglimi oldun sende ya ne oldu bize böyle :sinifsinif:

kendine dikkat et canım belki kistini atıyorsundur çok su içtinmi ondan da oluyor olabilir

günaydın canım reglimi oldun sende ya ne oldu bize böyle :sinifsinif:

kendine dikkat et canım belki kistini atıyorsundur çok su içtinmi ondan da oluyor olabilir

evet kistlerle ilgili snaırım çok su içmedimde ama neden oldu anlamadım off çk kötüyüm bu akşam biraz erken çıksam ya gecede hiç uyuyamadım ahhh keşke evde olsaydım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…