Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

maşallah bebişine iyi sayılır canım şu sıcaklar olmasa dahada iyi olcak ama...kontrollerini ihmal etmiyosun dimi 2 li 3 lü taramaların yapıldı dimi...

her ay gıdıyoruz doktoruma canım...ben o testlerı yaptırmadım,,araştırdık testler olası rıskşerı soyluyomuş fakat mudahele edılmıyomuş..yanı allah korusun bıze sakat deese aldrıcak değiliz,,,bu nedenle yaptırmadık testleri...rabbım sağlık sıhhat versın inş.

baharcan msj attım ya sana tamam ben topikte yanlış okumuşum
tamam cnm

öyle tabi cnm karar senin .Allahım sağlık sıhhat versin bebişlere..

Arkadaşlar Folik asit içiyormusunuz?Birden aklıma geldi?Ben 3 ay içtim.Ama bitince tekrra almadım çünkü hamile kalamıyorum 4 aydır.Hep içicem mi kalana kadar acaba?

ben içiyorum folbiol 2.kutudayım

O zaman benim de devam etmem lazım sanırım.Çünkü ben bir kutu içtim.hamile kalamıyınca kutuda bitince bıraktım.Kalana kadar içersem kaç kutu biter fazlası zarra olur diye düşündüm ama ara vermiş olduğum için aliyim bari bende.Teşekkür ederim.

ESENGÜLÜM YENı GÖRDÜM CEVABINI BENDE BıLMıYOM NıYE GECıKTı GEÇ DÖLLENMEDE OLSA ÇIKARDI KAN HıÇ ÜMıT YOK BENDE YA mafoldumben

dr gittim dr bir tane yumurta var baştan beri büyüktü o büyük ihtimalle boş dedi baştan beri büyük olduğu için
bir kaç tane şurada var ama onlara bakalım dedi pazartesi tekrar gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…