Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ya kızlar nasıl bi psikoloji oluyo insanda ben hiç kendimi dinlemezdim ama günüm yaklaştıkça ay kasıldımı ay başımmı döndü ay sanki midem bulandı falan diyorum geçen ayda kendimi gazladım gazladım kırmızıyı görünce frene basamadan çakıldım hani diyolar yaa düşünmemek lazım düşününce olumuyo diye mümkünmü? son 3 gün inşallah görmem kırmızıları
şimdi test yapsam çıkarmı acaba yaa ?

evet çok haklısın kendimizi çok dinliyoruz kafamızdan bi atsak takmasak olucak

bence test yapma gününü bekle

günaydın herkese zemuszemus...Ne habersiniz kızlar ....Offf şu adet bitsede bi an önce bebiş çalışmalarına başlasam zemuszemus Bekleyince zamanda geçmiyoki...Allahım bu ay bana ve tüm isteyenlere hayırlısıyla nasip lütfen lütfen lütfennnnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bozo85 nasılsın...umarım bugün daha iyisindir...Gelecek aya inşallah ikimize ve tüm isteyenlere verir Allahım :Saruboceq:...Senle benim hemen hemen aynı adet günlerimiz gelecek aya inşallah beraber görmeyiz kırmızılarıda hamileliğimizi :CüvCüv: ilan ederiz hayırlısıyla...vereliniortak

saol iiym bugün kendime geldim

inşllh gelecek ay hamiş olucaz hepimizzz

sen nasılsın

saol iiym bugün kendime geldim

inşllh gelecek ay hamiş olucaz hepimizzz

sen nasılsın

çok sevindim iyi olmana...Şükürler olsun bende çok iyiyim. Nedenini bilmiyorum ama çok mutluyum bugün. Allah hepimize mutlu huzurlu yuvalar nasip etsin bide BEBİŞLERİMİZİ hayırlısıyla . :Saruboceq: Günleri sayıyom bakalım..Heyecanla ayın 16 sını bekliyorum bakalım.. hihoyyyt zemuszemus Bak gör gelecek ay bizde hamişler tayfasına katılıcaz inşallah :Saruboceq:

merhaba herkese
hayırlı Cumalar
okadar güzel anlatmışsınızki insan okurken bazı yerlerinde kendini bulabiliyor...
aynı bende olduğu gibi yıllarca uğraştık olmadı sonra bir baktık kendiliğinden oluvermiş hemde hiç tahmin bile edemeyeceğim bir zamanda...

Kızlar günaydın..

Ya bişi sorcam bende hiç böyle bişey olmazdı..adet görmeme 5 gün var ama sol kasığımda bir kasılma oluyor iki gündür seyrek zamanlarda.Bir de ya nasıl söylenir tuvalete çıkarken zorlanma oluyor.Acaba sadece çok afedersiniz yazıcam ama kabızlık mı yoksa hamililekte var mı bu tarz bi belirti?Bu beşinci denemem oldu biraz taktım kafaya da.Forumları hep okuyorum arada da yazıyorum takip ediyorum aslında hepimiz aynı psikolojideyiz sanırım ve birinden ufacık bir destek almak bile insana güç veriyor.Belki en yakınınıza söyleyemiyorsunuz ama burda hiç tanımadığınız birileriyle derdiniz ortak olunca yakın oluveriyosunuz.Yardımınız için teşekkürler.

giz inşllh hamişsindir belki psikolojik olarak da bu belirtileri yaşıyr olabilirsn ben neler yaşamadımki belirti adına o yüzden kendini çok fazla hazırlama benden sana tavsiye sonra insan çok kötü oluyor ben dün yıkıldım resmen

ama inşllh hamişsindir

slm giz inşallah hamilesindir ama belirtilere pek fazla takılma derim
ayrıca kabızlık hamileliğin ileriki dönemlerinde oluyor diye biliyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…