Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım aynı durumdaymışız :))) bende öleydimmve ilk aydan hamile kaldımm sımdı 5 aylık hamileyim olabilir nedenn olmasınnn adetin ne zamnn tam tarih olarak

canım aynı durumdaymışız :))) bende öleydimmve ilk aydan hamile kaldımm sımdı 5 aylık hamileyim olabilir nedenn olmasınnn adetin ne zamnn tam tarih olarak

Ay inşallah :) canım vajili olunca adetıme hıc dıkkat etmedım ben ama 3 haftada oluyorum yanı assagı yukarı 28 gunde.. ayın sonuna beklıyorum :) Daha cok sol tarafta agrım suan hala var ögleye dogru gecıyor aksam ara ar abaslıyor tekrar :)

o ağrılara aldanma derim daha cokk vamış adetine bak benden söylemesii zaman geçmezz hemm ilişkiye yeni alıştıgın içinde olabiliyoo bu tür agrılar bende de aynsıı olmuştuu

gelen bakıp cıkıyoo sanırım canım kımsenın kımseyı merakk ettigi yok halbukı zamanında kımler kımlere destek verıp yardımcı olmuştuu :)

Evet malesef oyle olduk hepimiz ya ben ozgeyi merak esiyorum si facete eklemisyltiniz sanirim haberin varmi

Evet malesef oyle olduk hepimiz ya ben ozgeyi merak esiyorum si facete eklemisyltiniz sanirim haberin varmi

yok canım facesını eklemedım bende bı face vardıı açıp bırakmıştım onun şifresini vermıştım ordan girdiler kübra felan öle görüşmüştük bende merak edıyorum onları ama nerdeler bilmem . sen nasılsn nasıl gidiyo

İyi ya ne opsun ayni seyler iste is guc ev evlilik regl gunlerive ben:) sen nasilsin bebis nasil

Anneler ve anne adaylari nerdesiniz nasılsınız hayat nasıl gidiyor siz ve bebisler nasilsiniz♡

kızlarrrrr burdaki belirtilerin hiç birine inanmıyorum artık! yine negatif yine negatif pooffff =(

nerdesınn sen bakıyım :))) biz iyiyizz dde sen ne durumdaısn bulantıların felann hem bebegın cınsıyetı bellı oldumu

Bir aslan parcasi geliyor sanirsak teyzesi:) bende iyi olmaya calisiyorum bulantilar devam ama ilac kullaniyorum en azindan artik caresizlikten aglayip durmuyorum sen nasilsin canm bebek nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…