Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kuzum beniimm Allah gönlüne gore versin inşallah sağlıkla hayirlisiyla dogsun miniklerimiz ayy bende bi süre yemek yapamamıştimm gecer canim beniimm meraklanma eskisinden daha iyi oldugun güzel haber bebegim

CANIM bence şmdide deneyebilirsin :)) ben akşam 6 da yaptım düşün :)) ve çıktı adetim sadece 3 gün gecikmişti

ay ne güzel,işyerindeyim şimdi akşamda 8 de çıkıcam o saatte açık eczane olmuyor o yüzden yarını beklemek zorundayım,senin hiç silik çizgi çıkmış mıydı,direk ikisi de kalın kırmızı mı çıkmıştı

kuzum beniimm Allah gönlüne gore versin inşallah sağlıkla hayirlisiyla dogsun miniklerimiz ayy bende bi süre yemek yapamamıştimm gecer canim beniimm meraklanma eskisinden daha iyi oldugun güzel haber bebegim

cok cok tesekkurum eederim birtanemmmmmm dualarınn için Allah bebeğini sagsalim kucağına almanı nasip etsin inşallah prensinin prensesi

cok cok tesekkurum eederim birtanemmmmmm dualarınn için Allah bebeğini sagsalim kucağına almanı nasip etsin inşallah prensinin prensesi

canim benimmm prensimin prensesiyim sevdim bu cümleyi amin bitanem Rabbim hepimize nasip etsin inşallah saglikla dogsun evlatlarimiz ve saglikli bir dogum gecirelim insallah

:13:
canim benimmm prensimin prensesiyim sevdim bu cümleyi amin bitanem Rabbim hepimize nasip etsin inşallah saglikla dogsun evlatlarimiz ve saglikli bir dogum gecirelim insallah

canım benimmmmmmmm oylesinn tabii sen onun prensesisin annesi hem onun hem esinin:13::13::13::13: olzedimmmm sohbetinii ama sendee pek sık gecmiyorsunnnn sen nasılsın buaralar canımmm var mı yaramazlık yoruormu bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…