Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Dikkat et bir tanem rabbim insallah hayirli evltlar verir hepimize yormuyorum canim asil sen yorma kendini
yormuyorum canımsın sendeee yormaaaa bugunlerrrr onemllii iyi degerlendirr kafanada birseyy takma tatlım inşallah hayırlsıylaaaa kavuşursun bebeginee

Kizlar az once fazla akinti ve kasik agrisi nedeniyle dr a gittim.cok kucuk bir kan pihtisi ve tam olusmamis belli belirsiz bir kese goruyorum dedi. Ve supheli gebelik dedi.

Beni bilgilendirin lutfenn supheli gebelik nedir.idrarda cift cizgiyi gordum
Kan tahlili de verdim.kizlar bana cok dua edin olur mu.o kadar cok ihtiyacim var ki

hahahaa aynen öyle kuzuumm daha cinsiyetini ogrenmeden eşime kiz olursa cekeğin var evde bayan egemenliği olacak dedim erkek olursa nolacak dedi yine cekecegin var tek bayan olarak pek nazli olurum dedimm nasıl is arkadaş benim çıkarım yokmu hiç diyorr :))) ben iyiyim cok şükür bitanem artik bebegim iyi olunca bende iyiyiimmm :))))) sen nasilsinn canim beniimmm bulantilarin gectimii

gizz çin takvımındede erkek çıkıyormuydu baktınmı hiç :)

baktim da bende kız çikiyorduuu yanıldı çinlilerr :)))) canim sana hayırlı olsun yazmistim bebegin için ama görmedin sanırım..gozun aydin çok sevindim sağlıkla kucağına al insallah

bakalım artık kıst olusmasında onadan korkuyorum kendıme ultrason alıcam yaaa

yaa bndeee gecen aynısını dusundumm keskee evde ultrasonum olsaa falann diyeee ne guzell surekliii bakardımmmmmmm lazım her eve bir taneeeeeee birseyy cıkmazz canımsın iyi dusun iyii olsun

valla daha bndeee bilmeden kızz gibi hiseediyorumm hatta evdee resmen egemenligimizzii ilann ettik bile henuzz gecmediii ama birazz da lsaa daha iyi hissediyorum henuzz yemek asamasınaa geecemedimmm yemek kokusu benii mahfediyorr umarımm geecerr bekliyorummmm Allah tan inşallah eski iştahım döner ve bu hasssasiyetimmm kaybolur demek sende cinlilerr kız diyordu ha banada kız diyor bakalımm yanılacak mı

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım ismim pınar :) tecrübelerinizden bilgilerinizden yararlanmak isterim.
4 yıllık evliyim 1buçuk yıldır korunmasız ilişkiye giriyoruz ama henüz tutturamadık bebişi :) gerçi son 8 aydır yumurtlama günlerine fln dikkat etmeye başladım önceden pek ilgilenmiyordum. Şimdi benim ayın 20 sinde regl olmam lazımdı ama olmadım dün sanki tansiyonum çok düşükmüş gibi hep başım döndü göğüslerim baya şişkin regl olucakmışım gibi ağrım da var. Bugün sadece tuvalete girdiğimde peçeteye kahverengi leke geldi biraz. Sizce hamile olabilirmiyim. Adetim çok düzenli sadece 1 kez daha 1 hafta gecikme olmuştu ama hamile değilmişim ondan sonra ilk defa yine 2 gün gecikti hemen test yapmak istemiyorum hayal kırıklığından bıktım artık :/ bide başka bi topicte ovü testinde önceden hamilelik varsa pozitif çıkıyomuş diye okumuştum adetime 2 gün kala yani 18inde yaptım onu negatif çıktı yine hamile değilim sanırım bıktım her ay bu sonucu beklemekten acaba benim yaşadığım belirtileri yaşayıp da hamile olduğunu öğrenen varmıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınız için :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Niye kimse cevap yazmıyor ki yanlış başlığa mı yazdım acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…