Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Benım normalde 11 nısanda adet olmam gerekti ama olmadım. kasıklarımda adet olcakmısım gıbı agrı var bıde beyazla sarı rengı akıntı var. sabahları kalkınca mıgde bulantm oluyo acıkmıs gıbı oluyorm ama tokum bılıyorm acaba psikolojikmi ? bel agrısı - uyku - yorgunluk sürekli yardım edin ??

canım 11 gun gecmıs neden test yapmadın varsada yoksada belli olur strestende gecikmiş olabilir

kuzuuuummm benim prensim olacakkk Rabbimin izniyle

ayyyyyyy amann Allah ımmm CANIMM GOZUNN AYDINNNN AYYYYYY KIYAMAM PRENSESSSSS GELİYORR ANNESİİİ BENDEEEEEE BEKLİYORUMMM BENDEEE OGRENIYIMMMM YAAAAAAA cokkk merak edıyorummmmm tebrikk ederım gizim hayırlısıyla kucağına al insallah

canoooooooo prenses degiiiiiil prenss minik bir erkek yaniii :))))))) amin insallah bitanem çok çok teşekkür ederimmmmm darısı seninde ogrenmene insallah kuzuuuumm doktor bir iki hafta sonra tahminde bulunur sanaa Rabbim gönlüne göre versin bebegiiiiiimmmm inşallah saglikla kucaklarimiza aliriz bebeklerimizii

maşallah arkadaşlar bu sene erkek senesi galiba tanıdığım birkaç hamile var onlarında oğluşu olcak, benimde 2.oğluşum olcak rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin bebek isteyen annelerede tez zamanda nasip etsin

ayyy yanlısss okumusumm canımmm benimmmm ozman birrr aslan parcasııı geliyorrrrr yaa teyzesiiiii ısırsınnn onuuuuu saglıklaaa kucagınaaaa al inşallah bebegimmmm olsunnn evdeekiii tek prensessss gizz kalacakkkk ozaman canım arkadasımmm benimmmmmm inşallah saglıklaaaa kolaylıklaaa kucagımızaaa alırız sen nasılsınnn tatlımmm

bişey yok değilmi iyiyim canım bekliyoruz bizde doktora gidicez hafta inşlh görürüm :)))

yokkk tatlımm azcık halsizlik iştahsızlık birazda bulantıı amam asacazzz bugunleriii inşallah sabır ediyoruz sen neler yapıyorsunnnn keseyııı inşallah gorursun cnaım için rahat olsun

kızlar kan testim 417 çıktı. internetten baktm ama anlamadım ben. 5_425 4 haftalık yazıyo. 20-7300 5 haftalık yazıo. e ikisininde arasında benim değerim.

kızlar kan testim 417 çıktı. internetten baktm ama anlamadım ben. 5_425 4 haftalık yazıyo. 20-7300 5 haftalık yazıo. e ikisininde arasında benim değerim.

gozunn aydınn canımm yuksekk ihtimall 5 haftaya yeni geçtin Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…