Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Kizlar sag tarafimda sanki birsey batiriyorlarmis gibi zaman zaman sanci giriyor. Ama yumurtalik hizamda . Yumurtlama zamanim gecti adete bir hafta var. Umutlaniyorum yaaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın kızlar :))
kan testi yaptırmaya gideceğim çok heyecanlıyım özel hastanade randevu almadan yapıyorlar değil mi?

canım ben yumurtalama günlerimi takit etmiştimm sonra adete yakın 1-2 defa daha olmusduu onu bılemeyızz kı allahım koruyoo bılmıyodum hamıle oldugumu yani

bir çok sebebi olabilir canm üşüütmek vs vs en iyisii adete az kalmşş zatenn çokda şüphelnıyosun kan testi yaptır :)

arkadaşm aynısı bende de oluyr bat 22 nisan ama üşüttm mü acaba diyorum ya

ben de bilmiyorum üşütmüş de olabiliriz. batı bekliyorum zaten bişe kalmadı. 16-17 gibi olmam lazım. ama arada adet sancısı gıbı agrı gırıo gecıo ama. dun ılk defa esımın sıktıgı parfumle mıdem bulandı bırden. ruyamda da kadının bırı bana sen hamıle mısın dıe soruodu. öle uyandım. psikolojik de olabilir tabi.

canım ben yumurtalama günlerimi takit etmiştimm sonra adete yakın 1-2 defa daha olmusduu onu bılemeyızz kı allahım koruyoo bılmıyodum hamıle oldugumu yani

korktum ben bi kaç arkadaşta ilişki olmasın yazmış özel mesajdan o sebepten bekliyorum hayırlısı olsun inşallah teşekkür ederim canım :)

gebelikle ilgili baya meshur bi dr un kitabını okuyorum. orda yazılana göre adet geçmeden önce yani net belişrti vermeden yapılan şeyler bebeği etkilemiyormuş. bu da bi nevi koruma durumu yani. ikinci olarak da normal bi gebelikte beraberlik hamileliği etkilemez. düşük tehlikesi varsa başka bir durum varsa zaten dr bu konuda sizi uyarır diyor.

Canım ya aynısı oldu dün gece bi kadın hamilesin dedi rüyamda sol kasıkta ağrı var hala bekliyorum son beş gün

Merhaba bnm adetime 10 gn var lavaboya gttm 6-7 damla kan geldi pembe ne yapmam lazm 😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım ya aynısı oldu dün gece bi kadın hamilesin dedi rüyamda sol kasıkta ağrı var hala bekliyorum son beş gün

hadi ya raslantıya bak. benimde sağ tarafta oluyor ama 3 gundur daha yukarısında batma agrı oluyor. eger hamıle olursam anlık olarak herseyı hıssetmıs olcam ıns hamısızdır ıkımızde

meraba arkadaşlar nasılsınız....
uzun suredır yktum..
ama bakıorumda kımse yok konuşacak...

Merhaba bnm adetime 10 gn var lavaboya gttm 6-7 damla kan geldi pembe ne yapmam lazm 😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım benim de adetime 1 hafta kala yani geçen cuma bir kaç damla geldi durdu korkmaa

hadi ya raslantıya bak. benimde sağ tarafta oluyor ama 3 gundur daha yukarısında batma agrı oluyor. eger hamıle olursam anlık olarak herseyı hıssetmıs olcam ıns hamısızdır ıkımızde

Ayy inşallah canım ya iki aydır korunmuyoruz ama çok istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…