Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

15 eylül regl günüm ve bugün ilk regl günümmüş gibi ağrım var. Erken adet olacağım sanırım diye düşündüm fakat hiç kan yok normalde az da olsa bu tarz Bi ağrım olunca kan gelirdi fakat beyaz akıntı var erken mi regl oluyorum yoksa bu bebek belirtisi olabilir mi?

Bu hafta da sıcak basmaları var bunaliyorum. Ateşine baktım bugün 37.4. Çok ses olunca da sinirleniyorum. İşte kulaklikla çalışıyorum o kadar rahatsız oluyorum seslerden. Gebeliklerimde hiç belirti aramamistim. bu sefer de aramıyorum kendini belli ediyor ama
Siz böyle deyince aklıma ne geldi... Test mest henüz aklimda yokken, 2 gün öncesinde balkonda otururken eşime dedim ben galiba çocuk sevmiyorum şu çocuklara sinir oluyorum iki gündür ses ses ses yetti yaaa diye sinirlendim. O da sana öyle geliyor çok da ses yapmıyorlar duyma demişti 😂😂 Siz de hamileyseniz eğer bu sese dayanamamayı belirtelere eklesinler. 🤭

canım benim sol kasıgımda özellikle yere egilince şiddetli agrı olurdu
gögüslerim çok fena dolgunlaşmıştı ve agrıyorlardı
hatta üzerine yatamayacak kadar çok agırırdı şimdilerde biraz geçti
sık sık idrara çıkma vardı birde
Merhabalar ne zaman kan vermiştiniz peki

Siz böyle deyince aklıma ne geldi... Test mest henüz aklimda yokken, 2 gün öncesinde balkonda otururken eşime dedim ben galiba çocuk sevmiyorum şu çocuklara sinir oluyorum iki gündür ses ses ses yetti yaaa diye sinirlendim. O da sana öyle geliyor çok da ses yapmıyorlar duyma demişti 😂😂 Siz de hamileyseniz eğer bu sese dayanamamayı belirtelere eklesinler. 🤭
İnşallah bende de aynısı çıkarsa ekleriz. Çünkü hep aynı belirtileri arıyor her kes 🤣

Kesinlikle Benimde Aynisi Adet öncesi Göğüs Ağrisi Ve Akinti Fazlaliği Vardi Aşiri Uyku Hali Vardi Baş Ağrisi Ve Ben Adet Olmam Gereken Gün Bekleyemedim Test Yaptim Silik Bi çizgi çikti Sabirsizimya Ertesi Günde Kan Testi Yaptirdim Pozitif çikti Yani Kişiye Göre Değişir Heralde Belli Olanda Var Olmayanda
Merhabalar hangi marka testi kullandığız

İnşallah bende de aynısı çıkarsa ekleriz. Çünkü hep aynı belirtileri arıyor her kes 🤣
Arıyor da işte benimkisi de çok şükür sıfır belirti ile devam ediyor. Çok da takılmayın bence siz de. ❤ Pazartesi bebişi ilk defa görücez. Sağlıkla büyüyordur diye dua edip teslim oluyorum. Sizden de inşallah çok güzel haberler alırız. 🌸

Arıyor da işte benimkisi de çok şükür sıfır belirti ile devam ediyor. Çok da takılmayın bence siz de. ❤ Pazartesi bebişi ilk defa görücez. Sağlıkla büyüyordur diye dua edip teslim oluyorum. Sizden de inşallah çok güzel haberler alırız. 🌸
İnşallah saglikla kucağınıza alırsınız. İlk aşamayı geçtiniz bebisi görüp kalbini de duydunuzmu korkular gider

İnşallah saglikla kucağınıza alırsınız. İlk aşamayı geçtiniz bebisi görüp kalbini de duydunuzmu korkular gider
Çok çok çok teşekkür ederim. İnşallah siz de öyle. ❤ Allah hepimiz için en güzelini yazmıştır, zamanını beklemeyi kolaylaştıracak hisler diliyorum hepimize. ❤

Göğüslerim sızlıyor içi sancı vuruyor yani kasıklarıma sancı vuruyor bunlar da gebelik belirtisi mi adetime daha var

Merhaba arkadaşlar, ben 9 haftalık hamileyim. Hamile olduğumu regliden 10 gün önce öğrenmiştim. Göğüslerim çok acıyordu herşey çok pis kokuyordu aslında ordan şüphelendim. Normalde de midem çok hassas ama bu daha farklıydı duş bile alamıyordum suyun kokusu şampuanın kokusu mahvediyordu beni. Midem bulandıkça da ağlıyordum saçma sapan 😀 kasıklarım karnım da çok ağrıyordu her an hastalanacak gibi birde çok akıntım vardı su gibi. Erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı bir gün sonra kaset test yaptım oda silik çıktı kan verdim öyle de netleşmişti. İçinizi ferah tutun vakti zamanı geldiğinde olacaktır inşallah. Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin tez zamanda inşallah 🙏🥰

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Kızlar benim de bugün regli olmam gerekiyordu olmadım şimdi test yaptım negatif sizce ne kadar süre sonra test yapsam çıkar

Kızlar herkese selam, sanırım bizde olabilecek en erken zamanda öğrendik, kan testi verdim sonuç 51.1 çıktı daha çok yeni değil mi ?

IMG_6439.jpeg
Kızlar kaset testler adete 7 gün kala predictor 6 gün kala yapıldı bugün 5 gün kaldı ve after 10 diye bir marka test aldım bilmiyorum hassaslığı nasıldır
IMG_6466.jpeg
bu da böyle çıktı. Sizce durum ne olur. 8 gün kala lekelenme yaşadım ondan test için acele ettim

Eki Görüntüle 3479971 Kızlar kaset testler adete 7 gün kala predictor 6 gün kala yapıldı bugün 5 gün kaldı ve after 10 diye bir marka test aldım bilmiyorum hassaslığı nasıldır Eki Görüntüle 3479972 bu da böyle çıktı. Sizce durum ne olur. 8 gün kala lekelenme yaşadım ondan test için acele ettim
Benim de yaptığım ilk testim böyle çıkmıştı sonraki günler biraz daha belirginleşti en son kan verdim. İstersen biraz bekle tekrar test yap

reglime daha 10 gün var fakat sol kasık batması, göğüs hassasiyeti, hafif pembe kanama(1 gün sürdü) ateş basmaları var. dün beta hcg negatif çıktı. planlı bir şey değildi bu arada beklentim yoktu yani. bu durumu yaşayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen oldu mu? teşekkürler şimdiden

X