Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Haa :)) benim de 30 Ağustos da adet olmam gerekiyordu. Adet olmadım. Test de yapmadım. Hiçbir belirtim de yok. 50 mg tiroid ilacı kullanıyordum değer normale dönünce 15 gün önce bıraktım. Acaba ilacı bıraktım diye mi adetim gecikti diyorum 😐 test yapmaya korkuyorum ya negatif çıkarsa diye
Test yapın kafanız rahat etsin bence

Haa :)) benim de 30 Ağustos da adet olmam gerekiyordu. Adet olmadım. Test de yapmadım. Hiçbir belirtim de yok. 50 mg tiroid ilacı kullanıyordum değer normale dönünce 15 gün önce bıraktım. Acaba ilacı bıraktım diye mi adetim gecikti diyorum 😐 test yapmaya korkuyorum ya negatif çıkarsa diye.
Adet belirtiniz var mı

Yok o da yok. Normal de vajinaya vuran sancım olurdu. Adet sivilcem çıkardı. Adetten 1 hafta önce göğüs ağrım olurdu. Bu ay hiçbiri olmadı.
Arada sancım oluyor aşırı gazım var normalde hiç olmaz. bir tane nur topu gibi sivilcem çıktı ve aşırı sinirliyim patlamaya hazırr bomba gibi. Reglye de son 3 gün. İnşallah olmam 🥹🥹

Arada sancım oluyor aşırı gazım var normalde hiç olmaz. bir tane nur topu gibi sivilcem çıktı ve aşırı sinirliyim patlamaya hazırr bomba gibi. Reglye de son 3 gün. İnşallah olmam 🥹🥹
Hakkınızda hayırlısı ben şimdi ovulasyon testi yaptım silik çıktı. Hamile değilim anladım.

Kızlar merhaba dün hamılelık testım silik cızgı çıktı 6 gün gecikmeyle kan verdim 278 çıktı beta hamılelık var dendi 2-3 gündür yerleşme kanaması var her peceteye sıldıgımde normal mi acaba

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
Bacak ağrılarıda gögüs ağrısı gibi aldatıcı olıyor malesef. Benim Temmuz'da yumurtlama dan bir hafta sonra bacaklarım ağrıdı ve her zamanki adet bacak ağrısından farklı idi. 2gün uzandım. Bacaklarımı dinlendirdim. O derece. Hamileyim diye şüphelendik. Adetimde 2 gün gecikmişti. Test yaptık sonuç negatif. 3.gün sabah lekeler gördüm.ama meğer ki adetim başlamıştı.

Kızlar yarın kadın doğum doktorumda rutin kontrolüm var bat 2 gün var bişey varsa çıkar mı ki ☺️

mrb kızlar
temmuz 14 regli oldum
ağustost 8 regli oldum
takvimim uygulamasına göre 5 Eylül regli tarihi ama ağustosta 1 hafta erken oldum ki böyle olmazdım ben en fazla 3 gün önce ya da 3 gun sonra olurdum neyse şimdi eylulde olmam gereken 5 mi 14 mü bilemedim regli açısından hala tık yok bir kaç gün önce sol göğsüm ağrıyordu geçti dün de kaşık ağrım vardı geçti
bugün de gobegimin altı agriyor test yaptım dün ne gatif çıktı. adet olmadan önce başım ağrıdı ilaç felan içerdim öyle geçerdi bu sefer bir kaç gün önce hafif ağrıdı uyudum geçti kendiliğinden aça mi diyorum bel ağrısı da oluyor ara ara ama çok sinirliyim daralıyorum malesef bu gerçekler de var. demem o ki ben regli tarihini hangisini baz alicam

Merhabalar, bugün kan testi ile hamile olduğumu öğrendim. Reglimin 3 günü kan değerim 915 çıktı
Belirtilerim şunlar.
Sürekli kısa kısa idrara çıkma
Vucut ısımda aşırı artış
Ağızda metalik tat
Yorgunluk cidden aşırı uykum var.
Göğüs hassasiyeti
Regl olacakmış gibi his ama aşırı bir ağrı yok

Merhabalar, bugün kan testi ile hamile olduğumu öğrendim. Reglimin 3 günü kan değerim 915 çıktı
Belirtilerim şunlar.
Sürekli kısa kısa idrara çıkma
Vucut ısımda aşırı artış
Ağızda metalik tat
Yorgunluk cidden aşırı uykum var.
Göğüs hassasiyeti
Regl olacakmış gibi his ama aşırı bir ağrı yok
Merhaba hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kucağıniza alın 🙏 kasıkta ağrı oluyor muydu ayaktayken ozellikle bı de ateş basması var mıydı regl günü oncesinde

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
Ben şimdiye kadarki adet öncesi göğüslerim çok ama çok hafif ağrıyodu ama şimdi adetime 4/5 gün var 2 gün falan önceden kasıklarımda hafif ağrılar,(sanki adet olacakmış gibi) göğüslerimde dolgunlaşma ve aşırı ağrı, hafif miyde bulantısı, bağ ağrısı, aşırı duygusallık, aşırı uyku hali, çabuk yorulma, ve.s meydana geldi. Sizce bende hamilemiyim? (Test için çox erken olduğu için yapamıyorum ama sabırsızlanıyorum hamilemiyim diye)🥹

Benim adetim 9 gün gecikti evde test yaptım ama çıkmadı midemde şişkinlik ve yanma var ve az önce kahverengi lekelenme tarzında bişeyler oldu acil yardım lütfen (pazartesi kan vericem) ama duramıyorum

Benim hamilelik belirtim şu şekilde oldu
Adetimde 2 hafta kala pembe lekelenmem oldu cok sasırmıstım erken mi regl oluyorum acaba diye çünkü bebek beklemiyordum meğer yerlesme kanaması denilen kanama olmuş . Birkac kokuya karsı mide bulantım oldu ama yinede düşünmedim . Gögüs uclarım hassaslasmıştı birkaç gün. Sol kasık agrısı çok yaşadım öksürünce bile aşırı ağrım vardı üşüttüm herhalde ondan agırıyo dedim bikac gün devam etti sonra evde test vardı adetime 1-2 gün kala test yapım dedim aslında negatif sonuç bekliyordum ama yinede bi yapayım dedim . Yaptığım gibi cift çizgi gördüm ikinci cizgi daha silikti tabi . Şimdide ara ara hafif kasık agrım var baskada bir şeyim yok . 1 senedir evliyim ara ara Yasmin hap kullanıp bırakıyordum . Son ayda ictim sonra bıraktım ilacı bıraktıktan sonra bünyeden bünyeye etkisi 3-6 ay hatta 1 senede sürebilir diye bir sey okumustum onun rahatlığı vardı üstümde galiba . son adet bitiminden hemen sonra gebe kaldım. Allah anne baba olmak isteyen herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin.

X